Україна чхнула на “руській мір»?

Так виходить з «тривожної публікації в газеті «Кіровоградська правда», яка з «сумом і скорботою» повідомила наступне: «Комітет Верховної ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування передасть Верховній раді пропозицію перейменувати Кіровоград на Інгульськ. Члени комітету не підтримали назву Єлисаветград і таким чином остаточно начхали на думку більшості городян сьогодні, 15 лютого. Не дало очікуваного ефекту, ані звернення новообраної міської ради, ані позиція очільника міста. Єдине, що нині заспокоює, рішення комітету є дорадчим, а тому, як перейменують Кіровоград залежатиме виключно від голосування народних депутатів.

Проте, за результатами свіжого соціологічного дослідження, проведеного Центрально-українською соціологічною лабораторією, 76% кіровоградців вважають, що справедливо перейменовувати Кіровоград, спираючись на думку більшості містян. Тільки 8,8% городян віддали б своє право голосу Верховній раді.

Окрім того, половина опитаних жителів обласного центру цілком довіряє або швидше довіряє громадському опитуванню,проведеному в день виборів 25 жовтня 2015 року. Тоді за перейменування Кіровограда на Єлисаветград віддали свої голоси 35 153 містян.

До того ж, більше 80% кіровоградців вважають, що місто перейменовувати не потрібно. Тільки трохи більше 12% городян впевнені, що змінити назву треба негайно.

Також за результатами опитування, 42,7% городян воліли б взагалі не перейменовувати Кіровоград. 38,2% опитаних виступають за назву Єлисаветград, 6,2% – за Інгульськ. Інші варіанти назв не перевищують і 5%.

*Опитування проводилося з 23 січня по 1 лютого 2016 року. Загалом опитано 600 респондентів, постійних жителів Кіровограда. Тип вибірки: багатоступенева, квотна, репрезентативна для дорослого населення (від 18 років) за статтю, віком та адміністративно-територіальним поділом. Стандартна похибка вибірки складає +/- 4,2% при довірчій імовірності (р) = 0,95.»

Московські рупори в Кіровограді продовжують свій  проплачений галас, а паралельне йде сильний спротив перейменуванню вулиць міста та знесенню стели з зображенням Ілліча, яку народ вже сам безліч разів підписував відповідними епітетами та визначеннями та поливав червоною  фарбою.

Згадана газета блюзнірськи назвала публікацію на своєму сайті – «Комітет Верховної ради остаточно начхав на думку кіровоградців». Замовна оплачена брехня заважає певним журналістам тверезо і об’єктивно глянути навколо. Гроші для них не пахнуть. Заважає і «очевидне» незнання елементарної арифметики, щоб зрозуміти, що майже 200 000 городян більше за якійсь 30 000. Саме така кількість проти повернення місту імперської назви. Вона висловила свою думку ігноруванням минулорічного незаконного, або голосами проти.опитування.

Характерна риса путіновської пропаганди «руського міра» в цій гібридній війні Поставити все з ніг на голову. Тому і 30 000 стає більшими за 200 000. Така от арифметика брехні. А за чималі гроші є кого купити, і є кому служити Путіну і в Кіровограді

Україна чхнула на “руській мір»?

Читать полностью: http://h.ua/story/426945/#ixzz40JZeG5mm

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s