Агентура спецслужб КДБ і ФСБ у Кіровограді?

Агентура спецслужб КДБ і ФСБ у Кіровограді?

Кіровоград – чи не єдине місто, яке досі не має консенсусу щодо зміни назви в рамках декомунізації. Цей процес у місті весь час супроводжується скандалами та провокаціями. Незмінними фігурантами тут завжди є кілька осіб. Після журналістських розслідувань найбільш знакових фігур, що стояли за останніми подіями у Кіровограді, першим у фокус нашого матеріалу потрапив Ігор Козуб – фігурант політичних скандалів з туманною біографією. За даними ЗМІ, наразі він перебуває на фінансовому утриманні у Чорноіваненка – голови облради.

Взагалі Козуб засвітився ще у далекі радянські часи, коли був інструктором з ідеологічного виховання у Компартії СРСР. Загальновідомо, що у ті часи неможливо було обіймати таку посаду без тісної співпраці зі спецслужбою КДБ. Власне, ці догадки про причетність Козуба до даної структури недвозначно підтверджують люди, які в свій час мали безпосереднє відношення до неї.

– Перед нашим управлением стоял ряд задач в вопросе идеологической чистоты компартии. Я непосредственно организовывал роботу с инструкторами райкомов и горкомов, понятно, что они были опорой в нашей агентурной сети. В Кировограде управление очень тщательно согласовывало кадры на должности инструкторов, особенно по идеологическому воспитанию. Но, должен сказать, Игорь Борисович сразу нам подошел, – розповідає на умовах анонімності колишній впливовий співробітник КДБ у Кіровоградській області.

– Естественно, Игорь Борисович не мог отказаться выполнять задания, которые мы ему давали – иначе его просто уволили бы с должности инструктора и попросили бы положить партбилет на стол, – пояснює співрозмовник. – После распада СССР многие компартийные инструктора ринулись в политику, потому как они не работали по специальности ни одного дня. Вообще-то Козуб был эксцентричным человеком еще тогда, и даже его агентурное прозвище было не как у всех – “Красный Пыж”.
Як пояснює колишній співробітник КДБ, прізвисько присвоювалося кожному агенту. Козуб отримав своє за неабияку ініціативність і любов до червоного.

– Игорь Борисович стремился тогда доказать нашему управлению свою важность, был так сказать сверхинициативным. Кстати говоря, он очень любил носить одежду красного цвета, видимо демонстрируя свою верность красной советской символике. И его имя, “Красный Пыж”, поэтому, родилось естественно, – пояснює співрозмовник і додає, що, втім, Козуб так і не став агентом КДБ, а був рядовим інформатором.
Цікаво, що сам Козуб називає свою тісну співпрацю з КДБ «непрямим контактом». Мовляв, доноси не писав, проте «не хотів сваритися».

– У той час неможливо було працювати на відповідальній посаді у комуністичній партії і відмовлятись від спілкування з радянськими спецслужбами. КДБ було дуже сильною організацією але мені вдалося мати з ними, скажімо так, лише непрямі контакти, – прокоментував Козуб. – Я з власної ініціативи доносів ні на кого намагався не писати. Знаєте, працюючи у компартії, не варто було сваритися зі спецслужбами.

«Тож Ви у ті часи роз’яснювали радянську ідеологію як інструктор?», – уточнюємо у Ігоря Козуба. «Доводилось робити і таке. Але я не вкладував у це душу», – відповідає він і додає: прізвисько «Красний Пиж» уперше чує.

Антоніна Соколенко

P.S. Безумовно вище наведена стаття є замовною ні від кого іншогояк ФСБ. А як ще помститися тим хто перестав їм прислужувати, а можливо і став працювати на СБУ. Помста “котів Леопольдів” з Лубянки груба та примітивна. Така вже вона матінка Расєя є в натурі! Справжня ж агентура нині організовує мітинги за Єлисаветград, лізе в телеефіри з своєю нахабною і брехливою пропагандою. реєструє  “Рух за Єлисаветград”. Їх прізвища всім відомі: Бажан, Макієнко, Бахмач, Марроко, Назаренко, Токарєв, Громовий, Полячок, Цуканов, Волков, Стрижаков, Ларін, Шубіна, Полулях, Штутман, Яринич, Мухін, Басько, Чорний, Лукашевич, Шляховий , Кривенко, Тупчієнко, Шустер, Мурований,  Мармер, Трубачов, Несен, Данилишин, Почерняєв, Єгоров, Богданович, Кваша, Саєнко, Дануца, Рихліцький та ще з сотня їх оргподільників та “шісток”. Інші вже просто зомбі!!! Вони нахабні і нікого не бояться та чекають на прихід своїх.  А ще всіма способами бруднять патріотів.

Яничари є яничари…. Але все ж вони обережнічають і друкують пасквілі в Далекому Закарпатті. Тут дві цілі охоплення брехнею більшої території та сказати, що нібито про нашх всюди знають….

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s