Єврейський підрозділ воюватиме у складі УДА

Єврейський підрозділ воюватиме у складі УДА

27.04.2016. м. Рівне

Завершився вишкіл бійців Української Добровольчої Армії, які незабаром поповнять ряди тих, хто протистоїть російській агресії на Сході України. Серед українців , які з гордістю взяли до рук зброю і готові відправитися в зону бойових дій, є 20 хлопців-євреїв, які захищатимуть цілісність України в єврейському підрозділі, що входить до складу Рівненського Загону Територіальної Оборони. З початку російської окупації Криму та Сходу України бійці різних національностей на рівні з українцями захищають цілісність Української держави. Частина з тих, хто пройшов вишкіл, вже брали участь в боях на Сході, для них наша земля стала рідною.

У батальйонах УДА сьогодні воюють білоруси, грузини, росіяни, чеченці, хорвати, вірмени, французи, італійці та представники інших національностей. Тепер створено єврейський підрозділ.

Історія повторюється. У 1919 році в складі Української Галицької Армії був створений «Пробивний Жидівський Курінь», який покрив себе славою в роки Першої світової війни. Тепер хлопці-євреї поповнять ряди штурмової роти одного з батальйонів УДА.

Нехай приклад цих молодих людей послужить для чоловіків інших національностей, які проживають на території України – як потрібно любити і захищати землю, що стала Батьківщиною.

Війна є війна. Але нехай кожен повертається живим.

– See more at: http://sectorpravdy.com/ua/news/duknews/1652-yevreiskyi-pidrozdil-voiuvatyme-u-skladi-uda#sthash.EfD2bLjs.dpuf

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s