Цену на газ придумали для уничтожения украинского населения?

Як я не намагалася зрозуміти чим наші обранці думали, коли складали ціну на газ, все марно, зрозуміти таке не можливо. На запитання : » Для чого це робиться ? » Відповідь знаходиться тільки одна : » Для того щоб знищити малозабезпечене населення «. Іншої відповіді не існує. Знову підвищіли тарифи на природний газ. З 1 травня 2016 року ціна на газ для населення і для підприємств теплокомуненерго, становитиме 6879 грн за тисячу кубометрів, що призведе до підвищення цін на опалення та гарячу воду майже на 80%. Ну як можна встановлювати ціну на газ 6879 грн, коли у людей пенсія 1300 грн, і немає ніяких додаткових доходів ?

Кажуть оформляйте субсидію. Але ж якщо правильно заповнити декларацію, то більшості людей її не дадуть. У когось, у гаражі стоїть камаз, який був куплений, років 30 тому, і зараз стоїть у такому стані, що його не можливо ні відремонтувати — бо немае коштів, ні продати. У когось стоїть пуста хата або квартира, яка дісталася у спадщину, яку продавати за копійки немає сенсу … Причин щоб не дати субсидію — безліч.

Приховування якихось фактів, не показування їх у декларації, приведе до величезних проблем — субсидію дадуть, але після перевірки, її потім все життя прийдеться виплачувати. Тож, як показала цьогорічна зима, людям доводилося економити газ, мерзнути, і хворіти. Від холоду, особливо у стареньких людей, загострюються всі старі болячки, особливо хвороби суглобів. А ліки також дорогі і доводиться обходитися без них, бо на ліки коштів також не вистачає . І оцим змученим людям, з телевізора розказують про МВФ ! Та чі вони там усі показилися ? Ну це ж просто звичайнісіньке знущання. Як можна розказувати про МВФ людям, яким від того МВФа ніякої користі не передбачається ? Роботою він їх не забезпечить, дороги від того що МВФ дасть гроші не з’являться навіть у містах, а уселах вони навіть уві сні не присняться, лікарні і школи — також не з’являться, ліки не подешевшають, газ також не подешевшає і в оселях тепіше не стане. МВФ — то ж не для всіх, то ж для » обраних «. То чому ж ВИ мордуєте народ ? Розказуєте народу що немає грошей. Так розплутуйте ж свої корупційні клубки які ви роками плутали, перестаньте красти, і будть гроші. І для цього зовсім не потрібно знищувати простих людей, забирати у них останні копійки. Ви прекрасно знаєте хто скільки гребе і як знищити корупцію. То припиніть замилювати очі людям далеким від ваших каламутних справ, припиніть забирати у них останні гроші і останні надії. Але ж про що я ? Та хіба ж мене хтось з тих великих почує …

Пишет блогер olga_den_f

http://elise.com.ua/?p=191093#&hcq=78mApKp

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s