Мені дивно, чому у нардепа-мажоритарника від міста Костянтина Яринича повний єлісаветізм головного мозку і він аж кипить з цього питання

Продовжу тему http://gre4ka.info/…/dzherela-resursiv-na-russkomirskij-eli… адже не можу за цим лише спостерігати.

Для мене є очевидним, що якщо ведеться така мегакампанія і роздмухується істерія навколо російської імперської назви для Кіровограда, то на те є свої зацікавлені ляльководи, які добре фінансово вмотивовані. Не маю і крихти сумніву, що рашка з її чекістською владою активно працюють у цьому напрямку з метою подальшої дестабілізації ситуації в Україні через інсталювання “рускава міра”, у чому використовують багатьох кіровоградців, як сліпих котят, затуманюючи їм свідомість “історичністю” і “святістю”.

По Ларіну і його вертикалі все зрозуміло і очевидно: етнічний росіянин, намісник-смотрящій януковоща за областю у свій час і його друг за N5 у телефоні, ідейний риг-оппоблочник, “один з найкращих політтехнологів”, як скромно себе тоді називав, який не голосував у ВР за визнання росії агресором-окупантом… коротше – КГБ-ФСБ в дії. По його ” говорящим головам” стрижаковим-волковим… теж зрозуміло.

Мені важко зрозуміти саме мислячих, як я вважав, особистостей. Невже їм самим не очевидно, що вони грають в одній команді з цього питання з путінськими ФСБшниками, російськими пропагандистськими ЗМІ, сепаратистами, ватніками, екс-ригами-оппоблочниками…?

Пробую уявити реакцію декого з них, коли у майбутньому на поверхню піднімуться документи із задачами від ФСБ агентурі українській по Єлісаветграду, церквам московського фсб-патріархату, виділеним на це ресурсам… Як будете це сприймати і почуватись ви, яриничі, полуляхи, бахмачі…

Особисто мені важко уявити, як у майбутньому пояснювати дітям, як сталося, що на 25-му році незалежності, під час ініційованої окупантами-рашистами підлої гібридної війни проти нас, центральному обласному центру України повернута назва на честь їхньої імператриці, яке місто носило, коли з нього рушили імперські війська знищувати Запорізьку Січ.

Мені дивно, чому у нардепа-мажоритарника від міста Костянтина Яринича повний єлісаветізм головного мозку і він аж кипить з цього питання, замість того, щоб займатися у ВР змінами в системі охорони здоров’я, що оголошував метою депутатства. Відверто бреше на комітеті ВР з цього питання, прикриваючись думкою учасників виборчих зустрічей з ним – я був на одній з них і це питання він не підіймав. Невже він і багато інших кіровоградців не бачать прямої небезпеки цих ігрищ в умовах продовження війни з рашкою?

Гадав є очевидним, що галас навколо перейменування Кд в Єлісаветград не через духовні пориви любителів історії. Я сам колись закінчував історичний факультет. Але факти кажуть самі за себе: ще 15 років тому імперська назва не користувалася підтримкою кіровоградців, потім роками в її розкрутку вливалися ресурси для вкорінення у свідомості і ці потоки неймовірно посилилися після окупації Криму і початку війни на Донбасі. А яка глибока і філігранна робота з підсвідомістю останнім часом: ці всі замасковані методи впливу з дівчатками-Лізами, які посміхаються з лайт-боксів, білбордами з гарними Єлізаветами, які вітають з приходом весни…

Підтримувана Сергієм Ларіним російсько-імперська назва Єлисаветград на відповідному комітеті ВР не пройшла, як і Інгульськ (через конфлікти з єлизаветофілами), то замість пошуку компромісу запускаються нові хвилі розпалювання ворожнечі, зненацька містом починається громадська акція “запитай мене, як назвати місто”, нові колотнечі, місцевих невігласів за 200 грн., як стадо, возять під парламент, які неосвіченістю лише ганьблять місто.

Дмитро Савранський
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=mUvJN39Ijtk

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s