Дива і злидні “ковбасного цеху»

В Кіровограді з’явилася людина з псевдо Ковбаса. А оскільки це не учасник АТО, а міський голова, який вже встиг себе зарекомендувати популістом, що щомісяця кудись таємниче зникає  «у відрядження» на 7-10 днів.  До керма міста на цей час стає один з двох його заступників, що на сайті  міської ради чомусь  мають  однакові профільні посади. Третього заступника, який ще залишився за штатним розкладом майже за півроку так і … не знайшли. Дивно якось це… Невже у міського голови така коротка лавка кумів та друзів? До цього саме за якимись не конкурсними, а саме таки принципами пройшли кадрові ротації у міському «білому домі». Ходять чутки, що дехто сам втік від гріха подалі, щоб не виїли якісь незрозумілі радники з чоботарськими прізвищами.

Викликає подив відомості про керівників міста : голову, двох заступників та управляючу справами. Крім фото, відомостей про народження та освіту є і декларація про майно та доходи, але чомусь нічого немає про попередню роботу посадовців. Складається враження, що саме там криється щось таке, до якого простій людині торкатися не можна. А в самих деклараціях починаються дива, що викликають то ступор, то посмішку. Одні без авто та дивним житлом, а інші мають смішні доходи, яких ледве вистачить на заправку наявних авто бензином. Але ж і ті авто з доходом у 45 000 гривень на рік не придбаєш… І от саме цей заступник за відсутності голови, не заглядаючи в папери розпочав  у місті «затяту боротьбу» з МАФами, до якої залучив навіть “громадськість”. Роль останньої виконує група гопників, що нині вже не зветься «тітушками»,  а «учасниками АТО», яким на перший погляд до цієї справи немає ніякого діла, але вона виникає раз за разом, і за мовчазної присутності нової поліції розбирає, або погрожує розібрати будівельні паркани. Згаданий заступник за чутками певний час працював у Києві під проводом панів Черновецького та Довгого. Чи не там саме на таких же МАФах він здобував кошти на придбання своїх недешевих іномарок?

А тим часом в місті і за його межами не вгамовуються так звані єлисаветградці. Нові хвилі їх ейфорічної збудженості були наступні  кимось вміло розроблені і продумані етапи: «соцопитування» тої структури, якої в місті ніхто не бачив; флеш-моб «спитай у мене як назвати моє(?!!) місто», маячня від пана Стрижакова про «вимоги комісарів ОБСЄ», та ще нові проекти від «подільника Стрижакова»  нардепа Яринича. Той же лікар-нардеп Яринич який дуже переймався переїздом  Донецького медуніверситету  чомусь мовчить про донецько-совкову  дискримінацію місцевих абітурієнтів у переміщеній до Кіровограду новій філії.  Ті з кіровоградців,  хто зможе стати студентом цього вишу, не мають права навчатися у рідному місті(!), а повинні будуть їхати по науку на Донбас до Краматорська.

І ще нове ноу-хау від невгамовного представника п’ятої колони Артема Стрижакова, який днями перед верховною радою разом з пара сотнями проплачених Москвою однодумців атакував Володимира Вятровича.  Він оголосив про створення під своїм власним керівництвом у місті вже не якоїсь там  чергової антиукраїнської шовіністичної шайки, а… «муніципального бюро». Вражає і нове чисто антиукраїнське гасло цих неприхованих антиукранців – «Нет – Кропівніцкому!» Ще трохи і вони волатимуть: «Ні – Україні!»  чи «Геть київську бандерівську хунту!! ? В місті про це говорять просто: «Кацапи геть загралися… і перейшли, підбурювані московськми попами,  розумну межу дозволеного…»  і закликати вже на бігбордах не виконувати Закони України під приводом антиукраїнських «громадських ініціатив».

То ж одні розповідають тим часом  про «дива», тобто обіцяють їх здійснення, а інші «злидні» за гроші Москви творять «антидива». Кількість різних уродів та зомбованих новоросійщиною у місті зростає. А влада цяцкається з ними – то заграє, а отетеріло відбігає убік  «з думою про власні посадові крісла ті інші коритні справи».

Василь Чорний

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s