Новини Задрипанська

 

У квітні 2016 року виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв “Положення про порядок користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності під розміщення відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності”, відповідно до якого комісія відмовлятиме у встановленні майданчиків, якщо такі майданчики встановлені зокрема:1) на пішохідних доріжках, тротуарах та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів (при влаштуванні літнього майданчика на тротуарі його прохідна ширина повинна залишатися не меншою ніж 1,5 м); 2) на проїжджій частині вулиць і доріг.

У травні біля “Сільпо” зявився майданчик, який не відповідає прийнятому положенню.

Але чарівним чином наявність зазначеного майданчику задовольнила заступника міського голови Олександра Грабенка. З майданчиком все ОК, адже “Сільпо” не звертався за отриманням дозволу. От якби звернувся, то майданчик однозначно був би незаконним, чи не так?

 

Сергій Великий лайк за назву рубрики)

Vitaliy Frosinyak
Vitaliy Frosinyak Не заважай Грабенку заробляти, а то скоро знімуть, а у нього двоє дітей, дві квартири і три машини… а ціни які зараз знаєш? немає в тебе ні жалю ні совісті 🙂

Виктор Бакшеев
Виктор Бакшеев Я точно не знаю, але у тому місці, здається, парковка. Раніше, ще до “Сільпо”, наскільки я пам’ятаю, там була пішохідна зона. З огляду на те, що там зараз згідно документів, то і треба говорити – можна ставити майданчик чи ні.

Андрей Максюта
Андрей Максюта А “зачем” нам парковки ?! А ЗАЧЕМ НАМ ТАКАЯ ВЛАСТЬ!!!!!!!

 

 
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s