Порошенку надоїло: президент винесе Савченко сувору догану


Сьогодні, 8 червня, українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко була викликана на килим до президента України Петра Порошенка, передає портал “Знай”.

На думку політолога Андрія Золотарьова, Порошенко, як головнокомандувач, має намір довести до офіцера Савченко, що у політиків теж є свій статут, як і у військових. І згідно з цим статутом всі публічні заяви потрібно попередньо як слід обміркувати.
“Очевидно, що Порошенко коректно попросить Героя України не виступати з ініціативами з цілого ряду тем, зокрема за Мінським процесу, і займатися речами більш приземленими, начебто обміну військовополонених. Зі свого боку Савченко спробує донести до президента те, що бачила під час своєї поїздки в зону проведення АТО”, – розповів політолог.
Український політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко припустив, що у своїй вчорашній заяві Савченко (про необхідність прямих переговорів з сепаратистами), озвучила меседж, який не відповідає офіційній лінії України по Донбаському питання. Що говорить про відсутність досвіду, знань і розуміння дипломатичних нюансів у починаючого політика.
“Вона звикла рубати з плеча і каже, що думає, навіть з тих питань, в яких не розбирається. З Надією необхідно провести лікнеп з делікатних питань, за якими вона вже зробила чимало неправильних коментарів, що теж буде темою розмови. Крім того, Порошенко має намір застерегти її у спілкуванні сепаратистами, щоб вони не стали її використовувати в своїх цілях”, – сказав політолог.
Нагадаємо, що сьогодні Надія Савченко зустрінеться з президентом України Петром Порошенком. Про це повідомила сама Савченко на прес-конференції в Києві, зазначивши, що донесе до президента питання, які вона почула від людей під час своєї недавньої поїздки по Україні.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s