Виставка фотографій і графіки кіборга

У кіровоградському художньому салоні відкрили виставку робіт “кіборга”, бійця 93-ї окремої механізованої бригади Ігоря Поповича. На виставці представлені три напрямки творчості, у яких працює демобілізований військовий: графіка, фотографія та плакати.

“Усі ми живемо в стані війни, але у людини, яка побувала у вирі подій на сході, абсолютно своє бачення того, що відбувається. Тому ідея зробити проект, який пов’язаний з хлопцями, які нас захищають, мене не полишає і сьогоднішня виставка – це лише крихта в цій ідеї. А з Ігорем вийшло все набагато простіше. Він побачив мене по телебаченню, що я всіх запрошую виставлятись у салоні, прийшов і запропонував свої роботи. Пропозиція мені захопила і я навіть не роздумував чи варто”, – розповів голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України Андрій Хворост.

Ігор Попович вчився у Дніпропетровському художньому училищі. Деякий час працював у Кіровоградському театрі ім. М. Кропивницького, потім займався підприємницькою діяльністю. До військкомату прийшов сам із власноруч написаною заявою на мобілізацію. Взяли на службу у другу хвилю мобілізації до 93 ОМБ. Пройшов бої в Донецькому аеропорту, Пісках, Авдіївці. Повернувшись додому живим, Ігор Попович вирішив отримати вищу освіту.

“Виставка – презентація мене як людини, бо назвати себе художником не можу. Зараз я вирішив скористатись можливістю і вступив до кіровоградського педуніверситету на мистецький факультет. Сталося так, що я служив в армії і провів військових дій більше, ніж займався творчістю. Вирішив, що це трохи несправедливо. Якщо Бог мені створив такий шанс – повернутись, я вирішив цим скористатись. Зараз я вже закінчив перший курс без хвостів. Займаюсь різними напрямками творчості, ще визначаюсь. Поки мене дуже захоплює акварель у вигляді живопису, а не графіки”, – ділиться Ігор Попович.

На виставці у невеликому експозиційному залі художнього салону представлено 15 графічних робіт, створених художником після демобілізації, 41 фотографія, що презентує військовий шлях Ігоря Поповича, а також лінійка плакатів, у яких виражена громадська позиція художника як громадянина Кіровограда.

Роботи у салоні безкоштовно можна переглянути до 1 липня. Опісля у салоні відкриють виставку нереалізованих проектів архітекторів до їх професійного свята.

Докладніше в розділі Виставку фотографій і графіки кіборга презентували в кіровоградському салоні (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s