Коли впіймають Протаса?

Схеми старої влади живі і діють. Про це розповідають підприємці Кіровоградщини. Після візиту до них «донецьких хлопців» та у разі відмови їм «матеріально допомогти» на неоголошені цілі, їх підприємства накривають позаплановими перевірками та створюють умови для «плідної праці»: фіксуються різні «порушення», виписуються штрафи, робляться спроби через суд зупинити підприємства. Все це робиться «чистими і майже стерильними» руками підрозділів санепідслуби на чолі з Святославом Протасом.

Пару місяців тому, як повідомляли місцві та київські ЗМІ він став фігурантом «викриття корупційної схеми від «Самоборони»?  Серед іншого писалося: «Наприклад представники того, що названо «обласна санепідемстанція», яка за часів регіоналів була реорганізована в Головне управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області. Після цієї гучної реорганізації до Кіровограда, де з своїми кадрами донецькі зробили вигляд, що «бідно» надіслали чергового «донецького варяга» Святослава Протаса. По службі партії він виявився настільки донецьким, що ніхто і уявити не міг, що за офіційно виголошеними даними він є родом з Івано-Франківщини, а останнім місцем проживання навіть киянином. Лікар, що не лікує, а експериментує у галузі економіки, такий собі «Менгеле – лікар смерть для економіки області», що присилає позапланово комісії та перевірки за вказівками господарів. В Кіровограді функціонують стабільні чутки, що він і досі за звичкою про все доповідає колишньому губернатору Андрію Ніколаєнку.

За заявами підприємців, і після Майдану нічого в поведінці та схемах тиску не змінилося. Незгодним платити хабарі – перевірки, позови, заборони та зупинка виробництва.

Декого на Кіровоградщині вже виловили, як наприклад  київського високопосадовця заступника голови Державної інспекції сільського господарства України Ігоря Немировського.  Про інші успіхи поки не повідомляється, а всі ждуть коли ж таки «поставлять на місце «зарвавшогося донецького ставленика» Протаса. ЗМІ підозрюють, що згадана особа працює на сепаратистів і зокрема пишуть: «  Нещодавно кіровоградська «Самоборона Майдану» звинуватила у корупційних схемах, які нібито приносять незаконні прибутки, кого б ви думали?  Вже нову післямайданівську владу. Та «крута заява», як стверджують люди більш тямущі за «самооборонців» та журналістські розлідування є великим перебільшенням. Схема з всіма тими інспекціями, екологами та сеніпідеміологами дійсно працює як раніше. Але є суттєві відмінності. Пан Протас, що очолює СЕС області був поставлений регіоналасми з Києва, і не просто пересиджує в своєму кріслі до кращих часів, а він працює за старою схемою, не зраджуючи своїх і не змінивши господарів з Донецька на інших. Раніше його «гончі» заганяли на кришування і дачу хабарів за спасіння від них в ОДА, а нині  там  «свободівці», які  як і раніше «крутим регіоналам» ніхто.  Тому до підприємців приїздять гонці з «сепаратистського  краю», а потім до незаплативших приходять перевірки.  Така дійсність, бо «донецькі»  на «бандерівців» не працюють, і схемами збору грошей та самими грішми не поділяться. З чого б це ділитися невідомо з ким, коли самим гроші на зброю потрібні?»

Час спливає, і скривджені підприємці Кіровоградщини чекають справедливої розв’язки у «санітарній проблемі».

Липень 2014

http://wikileaks-news.at.ua/publ/koli_vpijmajut_protasa/1-1-0-75

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s