Переляк влади і реакція українців у соцмережах

визвольна війна

Безперечно,протистояння у Печерському судістало головною темою тижня і ледь не переросло у велике повстання, соцмережі і вулиця вибухнули гнівом, але влада вчасно почала відступати.

Колишній донецький журналіст Деніс Казанський написав у Фейсбуці:

«Випадок Лихоліта особливий. Заявник за епізодом, за який суд вирішив відправити Лихоліта в СІЗО – мер Сєвєродонецька “регіонал” Валентин Казаков, ідейний сепаратист, організатор незаконного антиукраїнського референдуму 2014 року і повалення конституційного ладу в Сєвєродонецьку. А також його заступники – Кравченко і Халін, які також є пособниками сепаратистів. Коли ЗСУ звільнили Сєвєродонецьк і в місто увійшли добровольці “Айдара”, бійці заарештували Казакова і посадили “на підвал”. Пізніше його передали правоохоронцям, але ті відпустили сепаратиста на свободу. В результаті Казаков так і не поніс ніякого покарання і в кінцевому підсумку навіть переміг на виборах мера в 2015 році. Людина, на совісті якого війна, грабежі і вбивства в Луганській області, з точки зору українського правосуддя є невинним. А ось ті, хто ризикуючи життям, ліквідовував наслідки його руйнівної діяльності – зараз на лаві підсудних.

Показання людей, який щиро ненавидять Україну, українців, українську мову і всіх, хто це захищає, здавалося б, мають очевидну заангажованість. Казаков, якби його воля, з радістю б відправив всіх українських добровольців на дибу. Само собою, йому нічого не варто оббрехати Лихоліта з особистої неприязні. Однак, на основі його свідчень раптом закривають людину, яка пішла на фронт захищати свою країну в той момент, коли країна цього найбільше потребувала. Важко сказати, де б сьогодні пролягала лінія фронту, якби не добровольці, які першими рішуче дали бій російським бойовикам.

Українські добровольці в матеріалах справи названо “збройною бандою”, яка вторглася в домоволодіння Казакова, Халіна і Кравченко і “викрала” останніх.

Про те, що в цей момент в Луганській області йшла війна, організована такими, як Казаков, а українські солдати гинули десятками щодня, звичайно немає ні слова.»

Цікавий запис зробив у Фейсбуці київський журналіст Ігор Громов:

«Вчора в Печерському суді було дуже показове засідання, яке ще раз висвітлило реальний стан справ в українському судочинстві, що працює в режимі телефонного права і будь-яке суттєве рішення ухвалюється зверху, зокрема, в адміністрації Порошенка.

Чи не в перший раз добробати, активісти, представники ЗМІ миттєво відреагували на рішення суду і тримання Баті під вартою було змінено на взяття на поруки. І це дійсно маленька перемога громадянського суспільства.

Але давайте подивимося на зворотню сторону цього дійства – спочатку прокуратура, очолювана Луценком, вимагає від суду взяття Баті під варту, потім суд виносить таке рішення. Все стандартно. Але обурення людей змусило Луценка прискакати в зал суду та заявити, що позиція прокуратури була хибною (цікаво, якби маленького бунту не було, чи з’явилася б подібна заява Луценка?).

Далі генпрокурор заявляє, що Апеляційний суд в найкоротші строки змінить запобіжний захід (у нас уже прокурор приймає рішення за суддів?). А далі на суддів взагалі ніхто не звертає уваги, так як справа набула занадто широкого резонансу і ми стали свідками роботи невидимих важелів та телефонного права, коли будь-яке рішення суду змінюється по вказівці зверху.

Так само як і до початку подібних судових засідань є готове рішення, а суддя лише читає з листочка попередньо зроблену заготовку і плювати винна людина чи ні.

Знову ж таки, дуже круто, що Батю звільнили, але якщо люди розійдуться (а це буває в 99% випадків) – то це рішення так і залишиться кісткою для активної маси, щоб заткнути їй рота. І потрібні рішення по сотням іншим подібних справ (та і по справі Баті також) будуть продовжувати штампувати пачками…»

Особливої уваги заслуговує запис у Фейсбуці голови Комітету визволення політв`язнів Тетяни Близнюк:

«Жоден блискучий адвокат не зробить для вас того, шо може зрубити купка нарваних, здатних псіханути й розхерачити судову залу і бути готовими до нерівного бою з озброєним беркутом та іншими бандюками.
І от, коли на ̶п̶о̶г̶р̶о̶м̶ захист справедливості прийде неміряно зєвак із нєврозом, які теж хочуть шось зламати, спалити чи пнути ногою, якщо за це нічо не було попереднім, ось тоді влада сама буде шукати законні підстави для того, щоб вас звільнити.

Після нормального замєсу вам сам генпрокурор скаже, що “При обранні міри запобіжного заходу до будь-якого учасника АТО потрібно враховувати таке поняття як гідність бійця”. Вот. А не “враховувати існуючі ризики”, як ви звикли чути в судах під час промов прокурорів.

Без дебошу не врахують гідності пораненого під Савур-Могилою Дениса Гордєєва (Адвоката), пораненого мусорами в мукачеві Володі Бурчі (Скруджа). 12-и торнадівців та їхнього командира. Без масового постійного дебошу.

Так не має бути. Має бути так, щоб промова адвоката, його аргументи переважали все ж таки нічим не підкріплене бурчання олігофрена про існуючі ризики. Щоб була якась дискусія адвокат-прокурор. І щоб суддя зважав на докази, а не на хз шо…»

Як бачимо, не дивлячись на жахливі репресії і солодку брехню провладних ЗМІ поступова самоорганізація українських патріотів все ж таки відбувається і це неминуче призведе до повалення проросійського злочинного режиму нахабних чужінців.

Геннадій Боценюк

Advertisements

One thought on “Переляк влади і реакція українців у соцмережах

  1. Пінгбек: “Боєвиє котіки» Путінa | ua-pl-press

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s