Росіяни офіційно визнали факти захворювань, пов’язаних з вживанням м’яса собак

собачатина

У Російській Федерації все частіше люди стали хворіти на трихінельоз. Росспоживнагляд знайшов причину цього. Як з’ясувалося, росіяни почали їсти собачатину – звідси і зараження.

«Захворювання, пов’язані з вживанням м’яса собак в Росії раніше зустрічалися досить рідко, так як це м’ясо не є традиційною їжею. В останнє десятиліття збільшилася кількість випадків трихінельозу, пов’язаних з вживанням м’яса собак», – цитує «Преса України» офіційне повідомленні Росспоживнагляду.

Зараження трихінельозом загрожує досить серйозними наслідками для людини, найтяжчі з яких – інвалідність та навіть смерть.

«Протягом 2013-2015 років зареєстровано 15 випадків трихінельозу серед підлітків в Республіці Бурятія, пов’язаних з вживанням шашликів, печені, приготованих з м’яса собак. Захворювання протікали в середньо-важкій і важкій формах», – зазначають у Росспоживнагляд.

Раніше в ЗМІ вже з`являлися повідомлення про те, що страх продуктового апокаліпсису? що наближається, приймає в Росії жахливі форми. Росіяни цілком серйозно обмінюються досвідом щодо нюансів приготування м’яса їжаків та інших не менш екзотичних рецептів.

Якщо вірити російським користувачам соцмереж, свіжоморожений їжак легко чиститься, майже не містить холестерину, смаком нагадує нутрію, особливо добре смакує з вермішеллю…

Славко Пригода

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s