Райкович проти перейменування – планує скликати позачергову сесію депутатів

Про рішення Верховної Ради Райкович дізнався під час засідання виконкому і відреагував з обуренням.
Пізніше він розповів журналістам про своє ставлення до рішення парламенту.

 

– Петро Олексійович Порошенко говорив, що на його думку люди повинні визначитися в законний спосіб відносно перейменування міст. І в чергу денну питання не було включення. Якщо мало розглядатись це питання то, що, не можна було запросити туди міського голову, а не кулуарно, в закритому режимі і з голосу вирішувати питання? Для чого мене люди обирали? Це неправильно. Не демократично. – прокоментував Райкович. – Я вважаю, що до людей в центральному регіоні, де забезпечується спокій, нормальна обстановка соціальна, треба дослухатися. Треба брати це за приклад і переносити в інші регіони, де неспокій, протести і незадоволеність. А до нас недослухалися. Це серйозна проблема. Це не те, що нам не додали грошей для охорони здоров’я чи освіти. Це ім’я. Воно дається на віки.

Але пан Райкович покривив душею – за 92 роки місто отримує вже… пяту назву, яку саме пята колона і не сприймає. Значить українці на вірному шляху!!! а можливо міський голова, що народився у Талліні, а заїхав сюди з зДолинської  зовсім не знає історії міста Кропивницького, і дослухається зовсім не до тих “друзів”. Це дуже погано!

Міський голова зазначив, що сьогодні відбудуться консультації з керівниками фракції, аби визначитись як діяти далі. То ж міському голові, як і раніше не охота нічим займатися крім перейменуванням міста, навіть тоді коли його вже перейменували. Його дії, на думку кропівничан, все ближче і ближче наближаються до державної зради. Ще трохи і дехто у місті, і мабуть, як колись на Донбасі почне кликати Путіна А чому Веровна Рада порушила Закон? Перейменування міст є саме її прирогативою, а те що в місті у когось мізки вивернуті у російський бік то вже інша справа. Відповідати колись за це прийдеться… Що казати, навіть бойовики в окупованих містах Донбасу, перейменованих Верховною Радою мітингів та позачергових сесій спротиву не скликають… Райковичу про це, здається, не доповідали.

джерело

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s