«В России жить не запретишь!»

Жити в Росії росіянам не заборониш, це їх святе право. Але от ліньки їм туди їхати, і вони знову будують її в Україні.

 Депутати Кіровоградської міської ради відмовилися від ідеї перейменування Кіровограда у Єлисаветград шляхом проведення референдуму. Оскільки парламентські вибори, одночасно з якими і планували його провести, відкладено, місто вирішили перейменувати, прийнявши відповідне рішення на сесії міської ради. Цілком ймовірно, що про перейменування обласного центру йтиметься вже на найближчому пленарному засіданні у березні. Про це повідомила газета обласної ради та ОДА «Народне слово». Всі ці проросійські та ретро-колоніальні зрушення відбувають при повному нейтралітеті обласної влади. І дійсно в дивній країні живемо. Уявіть собі щоб наприклад столиці палестинської автономії присвоїли ім’я Голди Мейєр… А у нас можлива люба політична фантастика, доки українці залишаються хохлами.
 Гвалтування колоніальною назвою, вже третє і інтенсивне, бо триває всього півроку і все робиться у супереч Українській державницькій доцільності нашвидкуруч. П’ята колона поспішає.
Як би так діяли у всій Україні, то через рік несподівано одного ранку всі прокинулися б в Росії під двоголовим орлами та триколорами.
 Нахабство антиукраїнців дивує не тим , що займається умовлянням хохлів тим, що буцімто Єлизавета була «хороша цариця» і за це її треба вшанувати, а ще тим відскоком пропозиції українських назв, як від стіни «рідної білокам’яної. Уявіть, що ім’я російської цариці загарбавшої у Запорожської Січі саме ці землі хотять присвоїти місту в незалежній Україні, де народився голова її Центральної Ради Володимир Винниченко.
 Здається саме про таку ситуацію сказав український письменник Олег Чорногуз: «Йде пряма підготовка до загарбання української землі,знищення Української держави….Ніхто не б’є в дзвони.Українці в Україні,як у гостях:принижені,пригноблені,безмовні.»

 В зв’язку з шаленим напором антиукраїнських сил низка обласних партійних осередків та громадських організацій патріотичного спрямування готують листи на ім’я Президента України Віктора Ющенка та Генерального Прокурора України Олександра Медведька стосовно останніх подій та намірів влади спільно проросійськи налаштованих сил, серед яких, на жаль, присутня УПЦ МП, які намірами надати місту імені російської цариці та встановлення пам’ятників російським діячам та антисемітам. На думку української громадськості подібні дії  розпалюють міжнаціональну ворожнечу та дестабілізують ситуацію в регіоні.
 Незалежній Україні вже сімнадцять років, але недруги державності  ще не склали руки. Серед тих хто замислив швиденько найменувати місто іменем цариці під приводом «мілизвучності» та історичності, на жаль є депутати-нашоукраїнці та депутати-бютівці. Робити це мають намір без референдуму, безальтернативно, відкидаючи всі можливі українські назви. Українців, яких у місті проживає більше 70% ніхто нічого не питає і вислухати не бажає. Депутати «при ділі»- їм не до соціальних проблем…

Анатолій Авдєєв

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s