У “ЛНР” готують фізичну ліквідацію Плотницького

До липня 2016 року основним публічним показником протистояння сторін конфлікту були взаємні арешти та усунення з посад «міністрів» за звинуваченнями у корупційних діях або профнепридатності.
Наразі, так званим МДБ ЛНР розглядається виключно силовий варіант вирішення проблеми, а саме: фізична ліквідація лідера протиборчої сторони.
За інформацією місцевих джерел ГІ «Права Справа», російськими кураторами віддано наказ про посилення режиму охорони і збільшення кількості охоронців І. Плотницького. Особисту охорону лідера самопроголошеної «ЛНР» Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення «Заслон» Служби зовнішньої розвідки РФ.
Бійцям «Заслону», які охороняють Плотницького, заборонено спілкування з місцевими «правоохоронцями», кістяк яких складається з колишніх співробітників МВС та СБУ, з числа тих, що перейшли на бік бойовиків.
Загострення протистояння між главою «республіки» Плотницьким і «міністром» МДБ ЛНР Пасічником пов’язано з перерозподілом фінансових потоків і каналів постачання контрабандного палива з території РФ.
Нагадаю, 28 березня ц.р. відбулася апаратна нарада «Ради міністрів» ЛНР, на якій Плотницький дав доручення керівникам силових структур припинити постачання контрабандного палива в «республіку». Ця нарада стала офіційним приводом конфліктної ситуації між «МДБ ЛНР» та главою «республіки». Апогеєм протистояння став підрив спецгрупою «МДБ ЛНР» цистерн з контрабандним російським паливом на залізничній станції «Краснодон», який треба розглядати як один з елементів цієї війни, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння.
Примітно, що у разі фізичної ліквідації Плотницького відповідальність за проведену операцію планується перекласти на дії української ДРГ або проукраїнського підпілля.
Д. Снєгирьов
У

Читать полностью: http://h.ua/story/430822/#ixzz4EpGnSMYM

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s