ЯКЩО ВІДСТУПАТИМЕМО НА ІДЕОЛОГІЧНОМУ ФРОНТІ

Вбито ще одного справжнього журналіста України. Талановитого, оперативного, об’єктивного. Головне для нашого часу – непідкупного. Інакше його б не вбивали – предсавляли до нагород, високих звань. Інакше він не мав би друзів, таких як мав. Україна втратила ще одного борця за свободу, незалежність. Його убили підло, майже неприховано. Першим на місце трагедії прибули, вибачаюсь на слові, “колеги” – репортери українського за формою і московсько-путінського за змістом “17-го телевізійного каналу”. Вони “встигають” скрізь – відзняти замовлений московським ґанґстером Кисельовим сюжет у ДНР і ЛНР, видати постановочний матеріал з Криму, екранізувати резонансну подію у Києві Скрізь встигає команда “репортерів” на чолі з екзальтованим директором Катериною Трубниковою. Виросла, навчалась ця розніжена дама у Донецьку, замашки у неї тамтешні. Команда-17 торік першою прибула на місце вбивства Олеся Бузини – раніше, ніж там з’явився убивця, І тепер на криваве перехрестя приїхали зовсім випадково першими, відслідковували міського голову Києва – він там їм призначив зустріч, сам пербував за океаном, не попередивши про те Трубникових (у директриси на каналі працює й чоловік – сімейні екіпажі тепер у нас в моді).
Правильно відзначає радник міністра Внутрішніх справ України Зорян Шкіряк: проросійські ЗМІ, на зразок 17-го каналу, по-суті працюють рупорами Кремля, стромляючи Україні ніж у спину. Їх треба закрити і забути. І не треба галасувати про якісь репресії проти опозиційних ЗМІ, про вигадану цензуру, затиск свободи слова. Вони не опозиція, вони підсобники терористів. Виграватии війну треба не тільки в окопах, відзначає пан Шкіряк, але і в інформативному полі, це не менш важливо.


Ці слова мають стосуватися і деяких місцевих ЗМІ міста Кропивницького. Дуже вже відверто вони провокують жителів області, надають газетну площу і ефір відвертим противникам незалежності України, учорашнім гопникам-тітушкам і моральним невігласам, які вчора розганяли майдани, а сьогодні є “громадськими лідерами”; полум’яним трибунам-“єлисаветинцям”, які на організованих ними ж мітингах закликають до розправи з тими, хто не згоден йти на поводку у Москви. Вони, маскуючись під демократію, відверто підтримують місцеву п’яту колону, сепаратистів. Припиняти діяльність таких інформативних, насправді антидержавних команд,треба негайно, по гарячих слідах. Інакше вони будуть першими на похороні нашої справжньої демократії і незалежності.

Юрій Матівос

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s