«КОЛАЖНЕ ЖИТТЯ» ЄГОРА ГНОЄВОГО

В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна  відкрито персональну виставкуи авторської графіки молодого кіровоградського митця студента ІУ курсу живописного відділення Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова Єгора Гноєвого «Колажне життя» в рамках мистецького проекту «Нова генерація».

Започаткований музеєм арт-проект «Нова генерація» має на меті виявлення серед студентської художньої молоді яскравих талановитих особистостей  в сучасному образотворчому мистецтві України і передбачає влаштування персональних та колективних виставок, а також видання тематичних буклетів з мистецтвознавчими статтями та репродукціями  творчих доробків.

Єгор Гноєвий народився 31 березня 1997 року в Кіровограді. Перші уроки малювання отримав у своєї мами художника Світлани Гноєвої. Особливий вплив на становлення образотворчого світогляду мав відомий кіровоградський митець, член Національної Спілки художників України І.В.Смичек під час навчання в Кіровоградській дитячій художній школі ім. О.О.Осмьоркіна, яку закінчив з відзнакою у 2012 році. Нині навчається на ІУ-му курсі живописного відділення Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова, викладачі Н.Б.Лукін та Ю.В.Корбан.

Виставку «Колажне життя» покажуть у Кіровограді

Дипломант всеукраїнських та міжнародних виставок дитячої творчості. Був наймолодшим учасником літнього пленеру «Серпневі мережива Розумівки», влаштованому Кіровоградською обласною організацією Національної Спілки художників України в селі Розумівка Олександрівського району Кіровоградської обл. в 2012 році.  В березні 2016 року презентував свої твори на Виставці викладачів та студентів Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова в Одеському літературно-меморіальному музеї О.С.Пушкіна.

Виставка авторської графіки «Колажне Життя» – перший персональний вернісаж Єгора Гноєвого. «В мистецтві хочу чесності» – заявляє молодий художник, представляючи на розсуд глядача майже 50 колажних композицій, створених в останні два роки.

«Свої пошуки Єгор Гноєвий веде в сфері графіки. Його твори можуть розглядатися як своєрідні продукти особистої художньої лабораторії, які в кінцевому результаті з легкістю перетворяться в ілюстрації чи обкладинки книжок, плакати або рекламні постери, та це не принципово, бо в них є головне – усвідомлена мистецька ідея. Самодостатня, з її невловимістю та недомовленістю, особливою естетичною та індивідуальною мовою, яка опирається на стійку традицію літературно-концептуального авангарду ХХ ст. Вона представляється як відгомін деякої первинної культури техногенно-урбаністичної архаїки, що наявно підкуповує нас своєю простотою та відвертістю форми, таємничістю прихованих бажань і образів», – зазначає заслужений художник України, мистецтвознавець А.М.Надєждін в тематичному буклеті виставки.

«Колажне Життя» Єгора Гноєвого налаштовує на філософські роздуми про сучасність і вплив людини на хід подій історії, вселяючи оптимізм і впевненість в реалізації власних можливостей особисті.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s