Субсідійне невігластство влади продовжує лихоманити Україну.

 

У повідомленні Міністерства соціальної політики, яке було навдруковано на сайті «Економічна правда»,http://www.epravda.com.ua/news/2016/04/28/591029/ :
Було повідомлено про те, що кількість сімей Україні, які будуть отримувати субсидії буде близко 8 мільйонів.
Як я зрозумів, на думку автора, це повідомлення повинно було заспокоїти більшість громадян та надати їм надію на «виживання» у 2016 році, однак насправді воно лише підтвердило некомпетентність урядовців та радників влади з економічних питань .
Що таке 8 мільйонів родин, це майже 24 мільйона громадян, які будуть змушені змінити свій стиль життя та праці щоб адаптуватись під умови отримання «субсидійної допомоги» в Україні . Іншими словами , більше половини громадян України перетворяться на державних утриманців.
Життя в умовах «комунального субсидування» передбачає, отримання статусу малозабезпеченої особи, заробіток якої не дозволяє сплачувати за опалення та інші послуги, а це означає, що людина, яка має на своїх руках якісь накопичені суми та заощадження і офіційно їх задекларувала або поклала у банк, повинна витратити їх на сплату послуг, а вже потім почне отримувати державну допомогу.
Таким чином 24 мільйони людей в Україні почнуть приховувати свої заощадження, неофіційні доходи та «разові прибутки», бо будь-який показ цих доходів буде завдавати додаткових клопотів по субсидіям. Порахуймо. Якщо припустити що кожен пенсіонер в Україні намагається мати якісь заощадження на старість (похорон коштує від 5-10 тисяч грн.., лікування ще дорожче), тоб то , якщо з 24 мільйонів осіб відсоток осіб похилого віку та пенсіонерів складе 70%, то 5000*0,7*24 = майже 84 мільярди гривень будуть виведені з офіційного обігу та зникнуть з банківської системи України… Враховуючи нестабільність економічної ситуації та недовіру громадян до фінансової системи України, майже половина з цієї (40 мільярдів грн..) суми буде переведена у валюту і схована «під матрацами»…
Я вже не кажу про людей, які мають змогу приховати свої доходи, бо якщо врахувати хвилю зростання тіньової економіки, наслідки будуть ще жахливішими.
Таким чином «масштабна субсидій      на компанія», яку взявся впроваджувати уряд в Україні вже восени почне знищувати банківську та фінансові систему країни що в умовах спаду економіки та деградації виробничого сектору може стати «останньою краплею».

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s