НАДІЯ САВЧЕНКО: ВІД СЛАВИ ДО БЕЗЧЕСТЯ

савченко2

У зовнішньому вигляді політика Надії Савченко практично нічого не змінилася. Вона все так само просто одягнена, вона як і раніше не фарбується, а також продовжує робити заяви, які подобаються чи ні українцям.

Як стало відомо, якщо раніше Надія говорила про те, що не хоче бути президентом України, то тепер стверджує, що зобов’язана це зробити. Політтехнологи називають це частково піаром, а почасти криком про безвихідній ситуації в країні.

Читайте також: ДЕ І ЯК ВІДПОЧИВАЮТЬ САВЧЕНКО З СЕСТРОЮ (ФОТО)

Але якщо після того як Савченко вийшла з в’язниці українці готові були обіймати і цілувати її, то зараз ситуація інша. По-перше, нашим громадянам частково набрид образ Савченко, яка «бореться» за свободу і незалежність.

Друга причина – різкі висловлювання льотчиці. Далеко не кожен сприймає її заяви про переговори з терористами, підтримки Юлії Тимошенко і не тільки.

Джерело.

Савченко сегодня заявила, что её голодовки были реакцией на бездеятельность украинской власти. И объявила новую. Исходя из тех же мотиваций.

Не важно, кто написал ей зачитанный с листа текст.
Такого унижения Украина ещё не видела. Да и разочарования тоже. Автор этих букв слишком долго пытался найти хоть какие-то оправдания её поведения после возвращения из плена, но сейчас ситуация подошла к тому моменту, когда даже адвокат вынужден просить суд присяжных, состоящий из народа Украины, не щадить своего подзащитного.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s