“Прибалтика в истерике — НАТО напряглось”

 

Саме під такою назвою вийшов коротенький матеріал на російському ресурсі “Красная армія”.

З того часу, як росіяни розв’язали війну в нашій країні, ми постійно чуємо, що це не війна, а наш внутрішній конфлікт, що ніяких росіян тут не має і взагалі, уся проблема лише у тому, що український народ продався американцям, які чомусь люто ненавидять Росію, а разом з нею і весь православний світ, який до речі складається в основному з тієї самої Росії.

Але, поглянемо на згадану інформашку, зістряпану російськими пропагандистами, де окрім примітивного бахвальства: “На міжнародних військових змаганнях “Морський десант – 2016″, що відбуваються у Калінінградській області, приймають участь командири морської піхоти Росії, Казахстану, Ірану, Китаю та Венесуели, при чому Китай приймає участь на власній бойовій техніці”.

Тобто виходить, що окрім згаданого Китаю, всі інші хлопаки приїхали лише з власними бутербродами і те лише тому, що в Росії кепсько годують після накладених Європою санкцій, але про це чомусь пропагандисти не волають на кожному кутку.

Далі передаю пафосну заяву мовою оригіналу: “Тем временем иранские офицеры знакомятся с европейским театром военных действий. Аллах акбар, Хаменеи рахбар. Ну как, НАТО — вы стали чувствовать себя более защищенными? А ведь это только начало. Грядут, грядут анальные кары европейской цивилизации — и особенно для новых “членов” Евросоюза. Будет больно, но вы там держитесь, хорошего настроения вам и здоровья”.

І ця маячня лунає саме у той час, коли весь Інтернет перевантажений жахливими світлинами, як сірійці, прямо кажучи не по людські таскають трупи російських льотчиків по пустелі.

Але, головне, що в цих словах прекрасно проявляється сутність “Руського міру”. Так, Росія фактично залучила на навчання лише країни, які з великою натяжкою сприймаються цивілізованою спільнотою і ще нічого не маючи за для того, але вже лякає НАТО терористичною загрозою.

Так хто ж тоді після цього є Росія, як не спонсор, а подекуди й співорганізатор світового тероризму, але, цей факт треба лише професійно висвітлити і потужно, якомога ширше оприлюднити перед світовою спільнотою, а вітчизняним спецслужбам попрацювати, щоб ця презентація була почута ключовими особами світової геополітики і тоді Росія не лише, як загроза для України, а взагалі, як держава перестане існувати протягом лічених місяців. Але ж для цього треба попрацювати головою.

Анатолий Кравчук

Анатолий Кравчук
Офицер ВС Украины
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s