Про московську отруту

Люблю я, братці, поспівати сам і послухати гарну українську народну пісню. Це геніальне надбання нашої нації. Одне з трьох, що ми дали Світові: Пісня, Хліб і Крила. Ніяка інша нація не має такої кількості і якості народних рісень, як ми. Скрізь по планеті, де є хоча б гектар чорнозему знаходиться українська діаспора, яка засіяла цю землю своєю, ще трипільською пшеницею (Хліб). Геній українців Корольова й Глушка відправив людину до Космосу, а Кондратюка і Яримовича – на Місяць (Крила).
І ось надибав я на одному московському сайті чудову українську народну пісню у виконанні Олега Винника “Місяць на небі, зіроньки сяють, тихо по морю, човен пливе. В човні дівчина пісню співає, а козак чує, серденько мре. Ця пісня люба, ця пісня мила, все про кохання, все про любов…”. Чудові слова, неймовірної краси мелодія, гврне виконання. Майже півтора мільйона прослухало її. Тисячі коментарів. І ось читаючи ці коментарі мерянсько-мещорських московитів ще раз пересвідчуєшся в правильності слів мера Дніпра пана Філатова, який сказав, що будь яке спілкування з Росією і росіянами токсичне. Вони самі отруєні і отруюють все навколо себе. Та вони там просто в своїй масі “хворі на всю голову”. Ця нація не має майбутнього. Це ж не якісь там “”гаваря па русскі” лохі подзаборниє, а люди, які мають компютери і вміють ними користуватися.
Основних тез коментарів мерянскь-мещорських угро-фінів, які чомусь себе звуть росіянами, дві. Перша, а зачем ето ві проклятиє хахли так кавєркаітє прекрасний русскій єзик. Вони навіть не розуміють, бо не здатні, що мають таке ж питання поставити полякам, болгарам, чехам, хорватам, македонцям тощо. Як сказав їх міністр закордонних справ пан Лавров, етнічний вірменин, який точно так ховає своє справжнє прізвище, як і росіяни своє справжнє угро-фінське походження: дебіли, бля… Друга теза ще краща: проклятиє хахли просто в принципі не могли створити таку чудову пісню. Це за них зробили піндоси і америкрси. Це я не жартую, це серйозно.
Що ж ми маємо, так би мовити “в осаді”? Навіть “просунута” частина московитського суспільства не здатна критично мислити і адекватно сприймати дійсність. А це вже психічне захворювання і повне морально-психологічне виродження.

Петро Масляк

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s