Білоруські експерти: Путін може зробити з Білорусі плацдарм для ведення гібридної війни

Лукашенко

РФ намагається зробити з Білорусі чергову “сіру зону” для ведення військових дій проти сусідніх європейських країн як традиційного, так і гібридного характеру.

До такого висновку прийшли провладні аналітики і керівники організації Білоруський Центр стратегічних і політичних досліджень Арсеній Сивицький і Юрій Царик, повідомляють “Білоруські новини”.

У їх доповіді, опублікованому цією організацією, говориться про безпрецедентний військово-політичний тиск Росії, яка намагається втягнути Білорусь у своє протистояння з Заходом, перетворивши суверенну державу в “сіру зону” для ведення “гібридної війни” проти сусідніх країн.

Автори також висловили своє побоювання щодо територіального розташування військ РФ в районі Кліньєва (Брянська область) і Єльні (Смоленська область), яке дозволяє російській армії покрити відстань до Гомеля і Орші менш ніж за 16 годин. Це відкриє їй шлях до наступу на Мінськ, Вітебськ, Могильов, Бобруйськ, кордон з Латвією та Україною.

Насправді за задумом православних фашистів (євразійців), головним плацдармом для гібридної війни з Євросоюзом повинна була стати саме Україна, і Путін свого часу у жовтні 2013 року, вже «переламав» Януковича, розповівши про свої плани. Зовсім несподівано народний спротив на Майдані зіпсував всі плани Кремля, а гауляйтери Москви і досі вимушені рядитись у ненависні їм вишиванки. Замість того, щоб розпочати заплановану війну з Польщею Україна фактична почала воювати з самою Росією і переорієнтувати війська на війну з Заходом проросійський режим Порошенка ніколи не наважиться. Побачимо, як довго буде опиратися войовничим планам Мордору хитрий «бацька».

Оксана Матвейчук

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s