Політичні трупи. Навіщо вони брешуть?

парад

Брехати, брехати і брехати, як вчить малий недоросток Путін. Приблизно так можна охаректизувати тактику і стратегію усіх кланів нинішньої проросійської влади чужінців-українофобів.

Нахабна брехня помножена на тотальну зомбуючю пропаганду непогано спрацьовує у Росії і дозволяє єврейській нацменшині тримати в руках величезну імперію. В Україні ця технологія не спрацьовує, бо рейтинги влади загрозливо низькі (проти Януковича теж не зразу повстав Майдан), але іншої стратегії у тих євреїв, які узурпували владу в Україні просто немає.

Треба їм іноді бути гнучкішими, десь збрехти, а десь і промовчати, щоб не піднімати градус напруги, але вони здається про це і не думають, ховаючись за слоганом «під час війни свиней біля корита не міняють».

Несприйняття суспільством ганебного параду на річницу Іловайської трагедії підігріли зіпсованим дорожним покриттям столиці, але й тут не змогли не збрехати по-дурному. Звісно, що українці у соцмережах гнівно відреагували на «хуцпу» єврея російського походження Бірюкова, який два роки тому прикидався волонтером, щоб стати одним з головних рупорів «шоколадного» олігарха Порошенка. Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«Одна і та ж проблема – Бірюков – лишня хромосома…хоч живе не на раші, а в Україні…
Бірюков: “Специально для любителей всепоглощающей зрады, прямо с Хрещатика: 1) Танки асфальт не могут повредить, на гусеницах стоят резиновые “башмаки”. 2) Асфальт поцарапан БМПшками и Гвоздиками…..”

Не вмер Данило , так болячка задавила… ХЗіба має значіення що пощкодило асфальт: – танк, чи БМП, чи “гвоздіка”? Має значення результат — ПОШКОДЖЕНО…»

Звичайна реакція українців на «парадобєсіє» у соцмережах виглядає приблизно так, як запис у Фейсбуці Наталії Свянтенко:

«А хто буде за це відповідати??? Це ж за наші кошти відремонтована дорога, і за наші кошти проводять цей популісткий нікому не потрібний парад! коли почнуть узгоджувати трати бюджетних коштів з власником, тобто з народом???»

Микола Крамольник

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s