Україна, яка нам потрібна, як повітря….

Україна, яка нам потрібна, як повітря….

Ми не так собі уявляли День Незалежності. Нам здавалося, що він народиться з пожеж війни, з вогню революції. Вогонь революції, що заіскрився в наших серцях помітили не всі. Омріяний багатьма поколіннями українців у віках день прийшов у вигляді простого голосування у Верховній Раді, парламенту великої європейської колонії, коли налякані російською демократією комуністи з групи 239 + 1 підтримали Акт незалежності України. Вони приймали рішення, думаючи не про державу, а про власний комуністичний заповідник, в якому збиралися ще довго спокійно жити. Деякі недомірки, оточуючі нас досі не розуміють, що таке власна держава, що таке випрямлений ненапружений тягарем неволі хребет та що таке національна гідність великого європейського народу, що встав з колін і зберіг у віках свою мовну і культурну ідентичність. “Раби, підножки, грязь Москви…”, вони нареджені не вовками… Їм незрозуміле повітря волі… Їх голова переварює все по іншому.Дата 24 серпня – випадкова в історії України. Але рано чи пізно ця дата мала настати, бо не випадкова Держава, не випадкова незалежність України, бо потяг до волі завжди зберігається в генах навіть у звіра. Неправда, що ми вибороли незалежність без крові народу. За Україну під Берестечком, під Конотопом., під Корсунем поклали голови тисячі козаків. Під Крутами жменька студентів зупинила тисячі муравйовських виродків, за неї бандерівський бойовик з криком “Слава Україні !” підривав себе разом з ворогами гранатою, за неї український студент 90-х йшов на сухе голодування… А хіба не за цю справжню незалежність і справжню волю вийшли мільйони українців на Майдани у листопаді 2004 ?

Але це ще не та Україна. Не Україна, яка здатна бачити свої національні інтереси в любому куточку земної кулі. Не Україна рівних можливостей і соціальної справедливості. Не Україна – Гарант миру і стабільності у східноєвропейському регіоні і світі. Не Україна з якою рахуються і яку безапречно поважають. Не Україна здатна захищати завжди і всюди кожного окремого українця. Зробити Україну саме такою, святий обов’язок справжнього українця, справжнього громадянина. Тільки за такої умови Україна стане Великою…

Саме така Україна потрібна нам, як повітря… Іншою вона бути не може, бо іншою вона вже була. А Батьківщину – не обирають… Батьківщина – дар Божий, який треба берегти, міцнити і примножувати, щоб не соромно було перед нащадками. Хто цього не відчуває і не розуміє, то він мабуть заблукав… Навіщо жити в землі, яку не любиш і не поважаєш, яку хочеш споживати лише, як продукт… Ліки від цього одні – «Чемодан, вокзал…» Безбатченкам батьківщина всюди, де багато їжі. Тому і переїзди їм сходять з рук, і для шлунку це їм безболісно, і саме тому слово «язик», що теліпається у них в роті та злизує найсолодше, вони переносять у свою «велику політику».

Для Українців, яких нищили голодом в голодоморах, їжа не стала головним. Для них головним завжди буде омріяна справжня Україна, повітря якої п’янке і солодке.

Минув час і нагода проливати кров за волю України, ніби накликана невгамовними кликушами прийшла. Маємо війну під хитрою назвою АТО, сиріт війни, зруйновані міста і села, тисячі героїв і …тисячі зрадників на Донбасі, Криму, і поруч. Ціна, незалежності непомірно зростає. Та й дивно воюємо – не йдемо звільняти захопленіне товоргом, не тобратом, з слів наївних українські міста і села, не стріляємо у від повід через заборону верховного… Жахливі і нелогічні дива, бо логіка зради ще не вивітрилас окремих наших співгромадян і політиків. І так прожили цілу чверть столітття…

Анатолій Авдєєв

Читать полностью: http://h.ua/story/55486/#ixzz4IEMq3Xbz

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s