Порівняння кутів

Республіці потрібні не хіміки, а патріоти, сказав Робеспєр, коли дехто намагався заступитися за багатія-корупціонера, а за сумісництвом відомого хіміка Лавуазьє, якого стратили в 1794 р. У нас теж до того котиться. Франція не змогла розвиватися, поки не стратили всіх “хіміків”, які “хімічили” з державними фінансами. Інші корупціонері просто розбіглися хто куди. Тому і нині в Канаді є франкомовна провінція Квебек. Це ж скільки корупціонерів було у Франції в той час, мабуть не менше, ніж у нас зараз. Але й цього виявилося замало. потрібний був диктатор-імператор Наполеон, який остаточно зруйнував корупційну систкму і її менталітетну базу у Франції.
Україні нині знаходиться в такому ж глухому куті історії, як і Франція наприкінці ХУІІІ ст. З кожним днем стає зрозумілішим, що єдиною силою, здатної вивести її з цього місця є радикальні націоналісти. На чолі з диктатором. Ну давайте відверто. Досить лукавити, не той час. Лише для радикальних націоналістів в Україні характерне гасло: Батьківщина або смерть. Лише вони на практиці реалізують нереалізоване ще з часів СРСР гасло: раньше думай о Родінє, а потом о сєбє. Знову ж таки не на рівні нічого не значущих брехливих слів. Радикальна “Свобода”, єдина партія України, яку можна назвати парламентською, і яка відправила всіх своїх членів на фронт. А хто ще? – запитаєте ви. А ніхто більше. І одразу стало зрозумілим: хто є хто. Понад тисячу чоловік покинуло ряди “Свободи”, так як відмовилися їхати на фронт. Партія моментально очистилися від баласту. Може якісь інші партіє крім радикальних націоналістів послали своїх членів на фронт? Може це зробили БПП, НФ, “Батьківщина” і інші парламентські партії? Може я чогось не знаю?
Ну нічого не виходить у нинішньої влади. Вона не здатна на радикальні кроки. пійманих за руку корупціонерів раніше відпускали під заставу, а тепер корумповані суди вже просто “тупо” відновлюють їх на роботі, бо не все ще вкрали і не з усіма ще поділилися. Як міліція вбивала людей, так їх вбиває і поліція. Чомусь ніхто з аналітиків не звертає увагу на очевидний і парадоксальний факт. Російські війська на Донбасі, терористи, колабораціоністи, корупціонери нині в Україні юридично захищені набагато краще, ніж українські патріоти. Терористів у нас захищає Росія, Німеччина, Франція, ОБСЄ, “наша” влада, а українських патріотів корумповані суди кидають за грати. Це просто незаперечні факти, на які чому ніхто не звертає уваги.
Тому чим далі, тим стає очевидніше, що знищити гідру корупцію, тероризму, колабораціонізму в Україні нинішня влада обєктивно і субєктивно не може. Але й жити так далі вже не можна. Тому, воленс-ноленс, але лише радикальні націоналісти на чолі з диктатором здатні очистити Авгієві стайні наскрізь прогнилої державної системи України, яка не піддається реконструкції.
Звичайно, що тролі мені заперечать. Нічого подібного, скажуть вони. Усьо карашо. БПП, НФ, Батьківщина, радикальна партія, опозиційна партія і навіть заборонені комуністи, які в 70-х роках ХХ ст. розвели в СРСР найбільшу у світі корупцію спочатку піднімуть тарифи і корупція зникне сама по собі. Овва! Отакої! Ну ви й даєте. Та не смішіть людей…

Петро Маслак в мережі ФБ

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s