Треба не “Турбоатом” продати, а цю дебільну владу!

 

Замість того, щоб плекати українську науку, розвивати власну промисловість та створювати робочі місця для українців, влада реалізує хижацьку політику дерибану державної власності. Урядовий комітет сьогодні погодив приватизацію 5 стратегічних підприємств, серед яких харківський “Турбоатом” – візитівка України на міжнародній арені. Таких підприємств одиниці в світі.

“Турбоатом” – технологічна перлина української промисловості, один із глобальних лідерів з проектування та виробництва турбін для енергетики.

Незважаючи на дорогі кредити, високі енергетичні тарифи, шалену світову конкуренцію, відсутність державних замовлень і мізерний внутрішній ринок, “Турбоатом” нарощує виробництво високотехнологічної продукції. Минулого року дохід склав 2,8 млрд грн, чистий прибуток – 1,6 млрд грн, а до бюджету перераховано понад 0,7 млрд грн податків та дивідендів! Це був рекорд за всі роки роботи підприємства. А у 2016 році показники заводу ще покращилися.

Я вже на кажу про золотий фонд підприємства – 4 тисячі унікальних фахівців, яким ціни немає!

І його хочуть продати сьогодні – коли в країні все впало в ціні. Стратегічне підприємство пускають з молотка на догоду російському олігарху Григоришину, який нещодавно отримав українське громадянство і користується корупційною підтримкою нинішньої влади. “Турбоатом” хочуть продати, щоб потім вирізати на металолом і позбутися потужного конкурента російським “Силовим системам”. Так колись зробив російський олігарх Дерипаска, коли викупив і знищив Запоріжський алюмінієвий завод.

Треба не “Турбоатом” продавати, а цю дебільну владу продати комусь. Можна оптом і задешево. Щоправда, нашу владу і задарма ніхто не візьме, тому доведеться ще доплачувати

Олег Ляшко

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s