Як робили і роблять москалі

Читаєш деяких наших істориків і не втомлюєшся дивуватися. Виявляється в 1933 році українці тихо вмирали мільйонами. Ніби самі по собі. Тисячі повстань мабуть не враховуються. Але давайте собі уявимо, як вмирали українці від організованого Кремлем Голодомору. Про це теж в основному перелякано мовчать наші історики. Прийшли у село озброєні до зубів кацапи і забрали всю пшеницю. Прийшли другий раз і забрали у дітей з затиснутих кулачків гарбузове насіння. Прийшли третій раз і перекинули в печі борщ. Все. Десять мільйонів українців вимерло. Хто повірить в таке.

  Хохли, оні ж хітрия і упрямия. А вони на річку ловити, сушити і солити рибу. А вони в ліс за грибами-ягодами. А вони в поле за перепілками і дрофами. Так ці хохли ніколи не помруть. І тоді з Калуги й Костроми, куди донині чомусь не хочуть перелятися нащадки тих, які морили українців голодом, прийшли сотні тисяч озброєних добровольців. Слово добровольці я не беру в лапки. Це дійсно були добровольці, як добровольцями є така ж приблизно кількість кацапів на Донбасі. Прийшли і оточили наші села, щоб їх мешканці не могли з них вийти, просто втекти від голоду. Мій батько Олекса Масляк був людиною рішучою. Тому він втік зі свого села до найближчого великого міста Харкова. По ньому москалі стріляли, інших убили і поранила, а батькові вдалося втекти.

  Я свідчу про кацапський механізм Голодомору, про який я чув від своїх бабусь, матері і батька, тестя і тещі. Не треба брехні від дебілів, які хочуть миритися з кацапами. Ми -українці не вмирали самі, нас мільйонами вбивали добровольці-кацапи. Тільки тоді вони називали нас петлюрівцями, а тепер називають бандерівцями. А механізм знищення українців ними розроблений і відпрацьований. Слідом за москалькою армією неодмінно йдуть добровольці.

Петро Масляк

Advertisements

One thought on “Як робили і роблять москалі

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s