Ким є насправді новий очільник Адміністрації Президента Ігор Райнін

Ким є насправді новий очільник Адміністрації Президента Ігор Райнін

Нещодавно Петро Порошенко звільнив Бориса Ложкіна з посади Глави Адміністрації Президента і призначив нового керівника – губернатора Харківщини Ігоря Райніна.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін очолив Адміністрацію Президента України. Він замінив Бориса Ложкіна, який зайняв посаду голови офісу Петра Порошенка одразу після його обрання, повідомляють “Українські реалії” , передає Корупція.Інфо.

Початок кар’єри

Свій досвід роботи до 2001 року Ігор Райнін офіційно пояснив так: “До 2001 року – займав різні керівні посади на підприємствах реального сектору економіки Харківської області”.

10 років до заступника
На початку 2000-их Райнін перейшов на державну службу. Спочатку займався проектами міжнародної технічної допомоги в управлінні економіки Харківської ОДА. Згодом став заступником начальника Головного управління економіки ОДА, після чого отримав підвищення і зайняв крісло на понад три роки першого заступника начальника того ж самого управління економіки.

“Регіональний” період

Після приходу до влади Віктора Януковича і Партії регіонів Ігор Райнін звільнився з посади заступника начальника управління в ОДА. Колишній чиновник на довгих чотири роки став заступником директора фірми “Синтофлекс”. Лише перемога Революції Гідності дозволила Райніну повернутися у звичне крісло держслужбовця. Із квітня до листопада 2014 року Райнін був призначений першим заступником голови Харківської ОДА.

У президентській команді

Теперішнє повернення Райніна не те, щоб до Києва, а до близької команди президента Петра Порошенка, є другим. У листопаді 2014 року він був призначений заступником голови Бориса Ложкіна. На посаді, щоправда, попрацював три місці. Згодом його знову відправили у рідний регіон. Перед ним поставили кілька завдань: економічне зростання, формування команди управлінців і структурування органів влади на місцях.

Під протекцією Ложкіна

http://cdn00.vidyomani.com/c/8/2/0/rr8dtbwrmbix/index.html

Своїм призначенням головою Харківської області Ігор Райнін зобов’язаний своєму шефу Ложкіну. В інтерв’ю виданню “Главком” він визнав: “Без урахування його думки жодні кадрові рішення не могли б відбутися. Це питання довіри. Я не готовий сказати, чи прийнятне в цьому контексті слово “лобізм”. Але те, що він підтримав цю позицію – це однозначно. І я вдячний йому за це”, – зазначив він.

І Райнін, і Ложкін є вихідцями з Харківщини

Скромне життя на службі у держави Під час державної служби Райніну вдавалось жити на чиновницьку зарплатню – 5500 грн і “певні невеликі заощадження”. “Я живу як звичайна людина. Мене можна побачити і в магазині, і в супермаркеті, якщо вас це цікавить. Офіційна моя зарплата дійсно становить 5500 гривень – так само, як і в інших губернаторів. Тут нічого такого немає. Часи важкі, зрозуміло, що потрібно економити. Керівники держави і представники влади повинні починати з себе. Природно, мені 42 роки, я раніше працював і певні невеликі заощадження у мене є. Тому я не бачу в цьому проблеми. Зараз інше життя, інші цілі і завдання, і, приходячи до влади, люди повинні не про гроші думати, повірте. Ті ж, хто у владі думає про гроші, сидітимуть, це я можу сказати з усією впевненістю”, – розповідав новий очільник АП.

Слід зазначити, що кар’єра Райніна була пов’язана і з бізнесом, і з державною службою. В його офіційній біографії зазначено: “до 2001 року – займав різні керівні посади на підприємствах реального сектору економіки Харківської області”.

Відносини з Кернесом

Райнін не уникав контактів зі скандальним мером Харкова Геннадієм Кернесом. Останній був на призначенні Райніна, якого області представляв президент Порошенко і Борис Ложкін. За його словами, відносини будувались виключно на вирішенні економічних і господарських питань. Жодних політичних або особистих зв’язків нібито не було. Контактами з мером Кернесом, хоч і виключно робочими, Райнін кардинально відрізнявся від свого попередника Ігоря Балути, який не втрачав можливості зайвий раз розкритикувати і звинуватити міського очільника.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s