Багаті та дурні

Україна – дуже багата країна. Просто ми дурні, що дозволяємо владі безкарно нас грабувати. Продемонструю це на трьох дуже промовистих прикладах.

Днями острівна держава Антігуа і Барбуди конфіскувала 66,7 мільйонів доларів, вкрадених в Україні колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком.

Ще 100 мільйонів доларів, вкрадених Лазаренком в українців, згідно рішення американського суду в листопаді 2014 поку конфісковані в бюджет США.

В обох випадках наша влада навіть не намагалася повернути вкрадені гроші в Україну, хоча це реально було зробити, запевняють американські юристи.

А нещодавно суд Латвії конфіскував до бюджету 50 мільйонів євро, вкрадених в українців колишнім першим віце-прем’єром Сергієм Арбузовим. Генпрокурор Латвії Ерік Калнмейер, який рік тому з цього приводу приїжджав в Україну, заявив, що “на жаль, ми від України не отримали інформації про те, що ці гроші були вкрадені у держави і їх слід повернути Україні”.

Нарешті, за оцінками американських експертів, минулого року з України в офшори було виведено без сплати податків понад 12 мільярдів доларів.

 

Отже, замість того, щоб боротися за повернення в Україну кожного вкраденого корупціонерами долара, закрити офшорні дірки, влада через непрофесійність і безвідповідальність “дарує” по всьому світу наші гроші. А потім набирає кредитів на абсолютно кабальних для українців умовах, щоб залатати дірки в бюджеті.

Під час розгляду в парламенті бюджету на 2017 рік пропонуватиму суттєво зменшити фінансування Генпрокуратури і Мінюсту, якщо вони не спроможні повернути українцям вкрадені в них гроші.

Олег Ляшко

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s