ПИРОГИ, БОЙКОТ І ПАРАСОЛЬКИ АБО ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ ДЕНЬ МІСТА

Фото Ольги Кирилюк.
Ольга Кирилюк

У радянських школах оголошували бойкот тому, хто не відповідав піонерським чи комсомольським принципам, наприклад: не хотів збирати металолом чи макулатуру, ходив колядувати або (о, «святі революціонери»!!!) мав особисту думку. Людині оголошували бойкот – і з нею не розмовляв увесь клас, а то, може, й школа.
Продемонстрований учора бойкот назві міста, віддавав присмаком радянської чайної зі стійким «ароматом» пива та копченої риби. І якщо стосовно пива, я можу помилятися, бо насправді не знаю, який у нього був смак, то щодо відчуття осаду від такої поведінки влади – тут моя упевненість стовідсоткова.
Увечері дзвонить подруга і з коментарем: «Там якась ресторанна співачка вперто не хоче називати зі сцени ім’я міста» рекомендує включити обласне телебачення. І справді – Міла Нітіч вперто зі сцени кричала «Кіровоград!», звісно ж – на чиєсь прохання (і всі ми знаємо, на чиє, бо як то кажуть «хто за дівчину платить, той і визначає, як їй місто називати»). Міла кричала – Райкович аплодував.
А сьогодні вже якісь бойкотята-жовтенята обмалювали нещодавно встановлений дорожній знак з новою назвою міста. Чиясь туга за пальцем Кірова настільки сильна, що доводить до вандалізму. І щось мені підказує – це цілком могли бути ті самі вандали, які вкотре розбили Наталку Полтавку біля театру.

Але… це все перехідні часи, їх потрібно просто пережити.
День міста все одно порадував – рекордами в кулінарії, парасольковим небом і найголовніше – потоками щасливих родин у центрі міста, галасливими дітьми, красивими кропивницькими дівчатами (когось, обов’язково, й хлопцями, але я про це не пишу, бо мій все одно найкращий), перемогою “Зірки” (та ще й Усика) і взагалі – панівною атмосферою свята.
А коли люди щасливі – то все обов’язково буде Україна!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s