Почесний громадянин невідомо якого міста

Леоніда Фільштейна нагородили званням «Почесного громадянина міста». ФОТО

Під час урочистостей до нібито 262-ї річниці заснування Кропивницького, вручили грамоту про присвоєння звання «Почесного громадянина міста» відомому науковцю, Леоніду Фільштейну.

Нагороду вручав міський голова Андрій Райкович. Він відзначив, що Леонід Фільштейн був його викладачем у КНТУ, привітав з нагородою та побажав міцного здоров’я.

«Я дякую за відзнаку. Також хочу сказати, що ви можете приходити до мене в університет і я відповім на усі питання, можете звертатися до мене за порадою», – зазначив науковець.

Нагадаємо, на сесії міської ради депутати ухвалили рішення із назви відзнаки «Почесний громадянин міста Кіровограда» прибрати стару назву, проте нову так і не включили.

Довідка. Леонід Фільштейн –  народився  10 червня 1926 року, в смт. Устинівка Кіровоградської області. Закінчив Одеський кредитно-економічний інститут в 1956 році по спеціальності «Фінанси та кредит». Кандидат економічних наук (1965 р.). Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Є завідувачем кафедри економіки праці та менеджменту.

Підготовлено 27 кандидатів економічних наук, з яких 6 захистили докторські дисертації.

Як що уважно подивитися на грамоту то вручає  її рада неіснуючого вже міста Кіровограда, і проголошує  нагородженого теж почесним неіснуючого міста.  Згідно з підписом на грамоті засвідчено, що міський голова не визнав його перейменування і ще живе в минулому… А те минуле радянське, тобто червоне від крові,  позначене голодомором та репресіями, і збоченим суспільним життям. Життя йде вперед, а обранці та чиновники, разом з купкою покручів, що називають себе “громадянами”  подають до суду на державу благами якої  користуються на повну.  А чи громадяни вони? Звичайно, що ні, бо нічого громадянськогго в них немає крім, нажаль, нашого українського громадянства. Особи, що мають громадянство держави, з якої з усіх сил силкуються “воювати, не виконуючи її законів”.  Їх головне гасло і життєве кредо -“Роблю лише, що хочу, та що мені особисто подобається.”

Чи заслужив відомий 90-річний науковиць, що навчав і має сотні учнів бути почесним невідомо чого?  Потрапити в таке собі  в “міжчасове провалля”… А ще нерадиві представники ЗМІ приписали йому місце народження в неіснуючому  в області населеному пункті “Устимівка”. Тож і ” географічний простір” вигадали через недовченість та некомптентність. Отаке буває в невизначеному просторі та часі серед тих хто в ньому загубився і губиться через марево минуло та зомбування шаманів з півночі.

 

Василь Чорний

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s