Міський голова прокоментував дії вандалів, які зплюндрували дорожні покажчики «Кропивницький»

Кропивницький міський голова Андрій Райкович прокоментував «Гречці» вчорашній інцидент, коли невідомі зіпсували дорожній покажчик міста «Кропивницький.

14393852 1207634402632751 1001114416 o

«Щоб встановити відповідно до постанови Верховної Ради покажчики з назвою міста, з міського бюджету витратили шість тисяч гривень. До порушників правопорядку у мене ставлення негативне. На сьогодні наше місто має назву Кропивницький, тож було замінено основні дорожні знаки та написи на стелах, і це відповідає обов`язковим вимогам», – зазначив Райкович.

Методи, якими послуговується певна категорія невдоволених містян, Андрій Райкович назвав недемократичними.

«Є певна категорія людей, які,як я розумію, не погоджуються з цією назвою, але є законні методи ідеологічної боротьби, а замальовувати дорожні знаки – це неправильно і недемократично – це і є вандалізм. Ці дії підпадають під адміністративну відповідальність, а якщо це повториться, то і під кримінальну”, -сказав мер міста.

За словами Райковича, поліція займається цим правопорушенням, але особи вандалів і досі не встановлено.

«Поліція рідко знаходить таких зловмисників. Або ловлять на місці злочину, або взагалі не знаходять. І хтось буде потім цим вихвалятися, а насправді це відсутність високої культури, адже потрібно поважати людей і жити за законом, інакше можна потрапити з демократичного середовища в зону анархії», – говорить міський голова.

Зіпсовані знаки не мінятимуть, а перефарбують і відновлять до попереднього стану. Стосовно інших покажчиків, Райкович заявив, що поліція мала б посилити свою увагу за їх збереженням.

«До кожного знаку не приставиш охорону, але поліція посилить свою увагу, адже на їх адресу пролунало чимало зауважень. І якщо на сьогодні рівень довіри населення до правоохоронців складає 54%, то треба виправдовувати цю довіру», – вважає мер.

Зрештою міський голова закликав містян до спокою, та назвав те, що відбулося провокацією.

«Я вважаю це певною провокацією, треба, щоб громада заспокоїлася і щоб менше було різноманітних підбурювачів», – підсумував Райкович.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s