Музейна експедиція в АТО потрапила в аварію

 

На Покрову шеф-редактор журналу “Музеї України” Наталка Іванченко потрапила в дорожньо-транспортну пригоду в зоні АТО.

Спільно з рядом громадських організацій, музеїв, за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді і спорту України, Управління культури і туризму Донецької ОДА, Запорізької ОДА, Покровської міськради, учасники Музейної експедиції беруть участь у святкуванні Покрови, презентують кілька масштабних виставкових проектів на Донеччині.

Згідно програми чергової Музейної експедиції, у музеї Бахмута відбулося відкриття виставки історії прапорів України.

Наступного дня, на Покрову, Наталка Іванченко, рушила на Костянтинівку, звідти на Покровськ. Ті, хто часто буває у прифронтовій зоні, знають, які жахливі там дороги – вузькі, розбиті, з розмитим узбіччям. До того ж, у ці дні йдуть рясні дощі…

10945625_788198351217600_412430697674355603_nНа трасі Костянтинівка-Покровськ, рейсовий автобус, у якому їхала шеф-редактор, зустрівся з величезною колоною військової техніки – триває ротація. Водій почав маневрувати, автобус з пасажирами знесло з дороги. На щастя, шоферу вдалося утримати машину – не перевернулися. Обійшлися синцями…

Військова колона зупинилася, бійці оперативно евакуювали пасажирів, витягли автобус на дорогу. Відповідно, утворився невеликий затор, але, після огляду, рух продовжився.

Ніхто не постраждав.

Прикметно, що саме у цей день два роки тому, 14 жовтня 2014 року, теж у тих місцях, неподалік Бахмуту, Перша Музейна експедиція в АТО на чолі з редактором журналу “Музеї України” Віктором Тригубом потрапила у зону ракетно-артилерійського обстрілу…

12984016_799319346835148_4130034111177326965_oДо Покровська прибули вчасно. А місто з розмахом святкує Покрову, День Українського козацтва та захисника Вітчизни.

14 жовтня в Покровську Донецької області розпочинається Всеукраїнська акція «За мир та щастя в Україні!», яка має на меті об’єднати всі області України під час написання картини миру – всі українці матимуть можливість малювати картину, яка складається з 25 пазлів.

Картина матиме розмір 4х5 метрів. Кожен елемент картини відповідає окремій області України. До проведення акції залучаться всі, хто мріє жити в мирній та незалежній Україні.

12998707_799324186834664_4092274666883887499_n 8 грудня в Українському Домі, під час урочистого закриття акції, відбудеться з’єднання всіх пазлів в єдину карту України . На закриття акції вже запрошено Президента України Петра Порошенка.

Картина-мапа – це не просто художній твір, це картина, яка нагадає всьому світові, що українці хочуть жити в мирній і щасливій країні. Донеччина хоче жити в єдиній країні і перша розпочинає акцію Миру!

Ініціатором проекту виступила Ліля Дорошенко, учениця 10 класу, яка мешкає в зоні АТО в м. Покровську і на свої очі бачила страхіття війни.

Акція проходить за сприяння Міністерства культури України та Міської ради м. Покровська.

Відкриття акції – на площі Шибанкова м. Покровська під час святкування Дня захисника України.

Учасники Музейної експедиції продовжують ще кілька днів працювати в зоні АТО. Днями відкриття ще кількох виставок у різних містах Донбасу. Сподіваємося, всі труднощі і небезпеки будуть подолані…

Будьте обачні! З святом!

Музеї України

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s