Нахабності нема меж: Терористи вимагають, щоб Україна платила сепаратистам пенсії та соцдопомогу

Підлі окупанти обурюються, що мають платити Україні за спожиту воду
Фото: "Цензор"Фото: “Цензор”

В “ЛНР” видали чергові абсурдні звинувачення на адресу України. Терористи висунули претензії Києву про те, що столиця не хоче укладати з “республікою” договір на поставку води, не платить пенсії та інші соцдопомоги. Така заява прозвучала з вуст “уповноваженого представника “ЛНР” на мінських переговорах сепаратиста Владислава Дейнего, повідомляють Патріоти України.Він сказав, що в Мінську сторони прийшли до розуміння того, що на неконтрольовану територію повинні здійснюватися поставки води, але в дійсності між господарюючими суб’єктами договору укладені не були. В “ЛНР” обурюються тим, що заявлена Україні сума в 270 мільйонів гривень за спожиту воду – це абсурд, і раніше питання додаткової угоди за спожиту в минулі роки воду не виникало.

“Україна не дала нам розрахунків, хоча ми акти звірки по раніше поставленому обсягом води відправили. Тепер Порошенко вимагає з нас грошей”, – заявив Дейнего. У той же час сепаратист не забув нагадати, що Україна зобов’язана платити допомогу і пенсії в “ЛНР”, але вона цього не робить.

Також сепаратист заявив, що Україна повинна фінансувати бюджетну сферу і вийшовших на пенсію працівників сфери освіти. “Українська сторона повністю перекрила виплати, але хоче стягнути з нас 270 мільйонів гривень”, – додав Дейнего.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s