Іван Макар: Дешевше викупити бізнес свого Президента в РФ…

 

Думаю, для українців буде далеко дешевше викупити бізнес свого Президента в Російській Федерації, ніж пожинати плоди його залежності від країни-агресора через наявність в ній бізнесу. Тому й подаю вказаного нижче листа і надіюся на підтримку співвітчизників.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
Порошенку П.О.

Макара Івана Івановича

ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ УКРАЇНИ!

Звертаюся до Вас з пропозицією викупити весь належний Вам бізнес у Російській Федерації, оскільки, на мою думку, наявність цього бізнесу не дає Вам можливості приймати необхідні рішення на користь України у питаннях взаємостосунків з Російською Федерацією.
Так, незважаючи на Ваші неодноразові заяви, що у нас не АТО, а війна з Росією, воєнний стан так і не ведено, не розірвано дипломатичних стосунків, як це належить зробити у випадку війни.
Така Ваша позиція несе значні негативні наслідки для держави Україна та її громадян, оскільки відшкодування шкоди, заподіяної громадянам та юридичним особам терористичним актом, провадиться за рахунок коштів Державного бюджету України.
У випадку офіційного оголошення воєнного стану та розірвання дипломатичних стосунків шкоду, заподіяну військовими діями громадянам, юридичним особам та державі Україна, міжнародні суди стягуватимуть з країни-агресора, якою є Російська Федерація.
Крім того, в російському полоні перебувають численні українські військовополонені, в російських в`язницях – значна кількість українських політв`язнів.
Вважаю, що через наявність у Вас бізнесу в Російській Федерації дії представників української влади під Вашим керівництвом із звільнення вказаних осіб теж доволі нерішучі.
Крім того, значна кількість учасників АТО перебуває під судом та слідством за вчинені ними діяння в зоні бойових дій. Одні й ті ж дії таких осіб матимуть різні юридичні оцінки у випадку наявності чи відсутності воєнного стану.
Крім того, наповнення належними Вам підприємствами бюджету Росії сприяє зростанню її військової могутності, а отже й можливості завдати більше шкоди Україні.
Прошу Вас терміново вказати вартість всього Вашого бізнесу в Російській Федерації і згоду його позбутися на вказаних Вами умовах.
Зразу ж після отримання повідомлення про Вашу згоду з моєю пропозицією мною буде організовано фонд, що за рахунок добровільних внесків громадян України та іноземців збере необхідну суму для придбання належного Вам бізнесу в Російській Федерації.

  Іван Макар, юрист, екс-боєць бату “Айдар”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s