Є рашисти в Палаці “Україна” і… ДУС АП?

10898205_761110807303901_4467996523084551035_nЧисельні обурені публікації в пресі подіяли на владу. Перевіркою російських артистів, що намагаються гастролювати в Україні, перейнялися в СБУ, Мінкульті, а нині і в парламенті!
Нічого перти в окупований Крим, а тим більше, до захоплених терористами районів Донецької і Луганськї областей! Піднімати “бойовий дух” убивців наших солдат. І після того їхати до мирних українських міст, пропагуючи дешеву попсу, блатняк гускава міра, на тому заробляючи!
Особливий гнів журналістів і активістів викликає демонстративна бездарна ідеологічна “недалекоглядність”, вірніше усвідомлена ватна позиція, керівників Національного палацу “Україна”, що підпорядкований ДУС АП.
До них якось не доходить, що йде війна з Рашкою… А куратор ДУС – Президент України, який одночасно є Головнокомандуючим Армії України! Повідомляємо про цей маловідомий факт “ефективним менеджерам” президентської господарської вертикалі… Там теж час перевірити декого на сепаратизм і роботу на ворожі спецслужби… Щось аж занадто відсторонилися! Ви – орган управління!

10898205_761110807303901_4467996523084551035_n“Перший віце-спікер Ірина Геращенко просить керівництво палацу «Україна» надати інформацію, чи перевіряють вони всіх артистів, яких запрошують, щодо того, чи відвідували ті окупований Крим.

«Підготувала запит до ДУС з вимогою надати повну інформацію про те, чи дотримується керівництво палацу «Україна» та інших закладів, що належать державі, вимог Держприкордонслужби цікавитися в орендарів, що запрошують виконавців і знімають залу для їхніх виступів, інформацією, чи ці виконавці не порушували кордонів України, чи не відвідували незаконно окуповані території, чи не збирали касу в окупованому Криму», – написала вона в ФБ.

Відтак, І. Геращенко просить керівництво палацу «Україна» надати повну інформацію про тих артистів, чиї виступи заплановано до кінця року і на перший квартал наступного року.

kluch_jjoriki_ekspertu-fill-580x380Вона додала, що це стосується виконавців, які могли відвідувати і Крим, і окуповану частину Донбасу.

«Думаю, якщо ми таки примусимо всіх ретельно виконувати закон – український гуманітарний і інформаційний простір буде захищено, а тяга до гривні тих, хто дере на собі вишиванки, але закриває очі на порушників, не дозволить українофобам-попсовикам плювати на українські закони. І для цього не треба приймати нові і нові закони, потрібно, нарешті, виконувати ті, що є», – зазначила Геращенко”.

Взагалі, за такі “подвиги”, що межують з нахабною антиукраїнською диверсією – як приклад заплановані виступи в “Україні” улюбленої “хахлушки Путіна” Натахі Каральовой, зірвані активістами, після чого СБУ заборонило продажній попсовичці відвідувати Україну, – час виставити жорстку правову оцінку.
12115891_831268323661259_3043374664961819999_nЯк мінімум відкрити кримінальне провадження. А ДУС АП варто усвідомити, що такого проросійського гендиректора головної сцени держави, час терміново звільнити за компрометацію Президента України особисто і бійців ЗСУ, які щодня гинуть на Донбасі від рук російських найманців-терористів, які практично нічим не відрізняються від найманців Путіна артистичних.

Тут ми повністю підтримуємо боротьбу нашого друга, продюсера Олександра Ягольника з командою, які зуміли вивести протест в публічне, законне цивілізоване русло, без бійок, стрілянини і заворушень. Головне, достукатися до СБУ, депутатів, чиновників…

c5f43-108465130746365152111800040265780473544255050nОтож, вимоги громадськості повинні бути чіткими і жорсткими – догани Гендиректору палацу “Україна”, розрив контракту і звільнення. Без оглядок на жінку куму-депутатку та інші корупційні моменти.
Палац “Україна” – український, а не путінський!

ДО ДУС Адміністрації Президента України

Журнал “Музеї України”, маючи досвід спілкування з патріотично налаштованими керівниками Державного Управління Справами АПУ, здивований рівнем ганебних скандалів і жахливим непрофесіоналізмом, що межує з свідомою антиукраїнською ідеологією, керівника Національного палацу “Україна”, підпорядкованого ДУС. Мова йде про чисельні заплановані концерти виконавців РФ, на Президентській сцені, які відкрито підтримали агресію військового злочинця Путіна, попри законодавчу заборону виступали в окупованому Криму і непідконтрольних терористичних анклавах Донецької і Луганської областей, що є публічним ляпасом Верховному Головнокомандуючому, яким є Президент України, під час проведення АТО. А можливо, навіть кримінальним злочином…

Такі кадрові помилки та ідеологічні провали варто виправляти негайно! Тут лише один вихід – демонстративне звільнення ТАКОГО Гендиректора  установи ДУС і оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади з числа професіоналів-патріотів.

Сподіваємося на Ваше розуміння і дієву реакцію.

Успіхів!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

Карикатури – Жора Ключник, плакат – Юрій Нерослік

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s