Екс-працівники міліції нахабніють? І погрожують масовими акціями протесту….

Кропивницькі ветерани МВС вийшли на центральну площу Кропивницького в підтримку своїх полтавських колег. Учасники пікету вимагають соціального забезпечення на рівні з сьогоднішніми поліцейськими та переконують, якщо влада не піде їм на зустріч – вдадуться до активних дій.

milll1

«Міліціонери Полтавської області вже протягом 10 днів проводять акції протесту. Вони звернулись до пенсіонерів МВС в усіх містах з проханням підтримати їх, що ми і зробили. Ми проголосували резолюцію нашої акції і направили її в усі державні органи влади. Якщо відповідь буде позитивна, ми припиняємо свою акцію, якщо ні – ми розпочинаємо акції протесту: оголошення голодовки, поїздки до Києва, перекриття доріг – в’їздів до Кіровограда, пікетування адміністративних будівель, – запевняє Микола Швець, полковник міліції у відставці. – Ми вимагаємо відновити соціальну справедливість пенсіонерів міліції на рівні з поліцією, відновити соціальні гарантії і перерахувати пенсії на рівні сьогоднішніх працівників поліції»


На жаль, жоден з журналістів не спитав у “протестувальників” про розмір їх пенсії! А вона в 3-5 разів більше мінімальної!!! То яка мова про соціальну справедливість? В суспільстві є “білі люди”, які хотять бути ще білішими та пухнастішими…  То де соціальна спрведливість для простих екс-інженерів та екс-вчителів? А про авторитет мілі  ції щось чули?
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s