Ходорковский спрогнозував глобальні зміни у владі РФ

12 листопада під час завершального брифінгу установчої конференції «Відкритої Росії» в Гельсінкі російський підприємець, громадський і політичний діяч Міхаіл Ходорковскій спрогнозував, що період 2018-2024 років буде ознаменований серйозними політичними змінами.
«Можна чекати, що інтервал 2018-2024 років буде ознаменований серйозними політичними змінами», – висловив думку Ходорковскій.

Укрінформ
повідомив, що у програмі Громадського руху «Відкрита Росія», ухваленій на Установчій конференції організації, нині є два розділи: «До падіння режиму», «Після падіння режиму».
На уточнююче запитання молодої журналістки, чи встигнуть ті, хто перебуває на брифінгу, застати падіння нинішнього кремлівського режиму, Ходорковскій відповів: «Ви точно встигнете!».
Щоправда, він зауважив, що, з огляду на історичний досвід, неможливо з високою достовірністю прогнозувати подібні «тектонічні» зміни, оскільки вони відбуваються несподівано. Тим не менше, підвищеною турбулентністю характеризується саме вказаний період (гіпотетичний черговий президентський термін Владіміра Путіна).
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s