Чудеса Путіна: київський апеляційний суд не визнав факт російської збройної агресії

БандероСМІ можуть говорити все що завгодно бо язик без кісток. А ось в суді треба відповідати за свої слова. Потрібні МІНІМАЛЬНІ докази. І чим вище суд, тим більше доказів треба приводити. Навіть в Бандероукропском суді.
Цитата з головного сайту БандероСМІ:
Апеляційний суд не визнав агресію Росії
Корреспондент.net 7 вересня 2016, 16:39

від: open-court.org
Правозахисникам відмовили у встановленні факту збройної агресії РФ проти України.

Апеляційний суд Києва на вирішальному засіданні у справі про встановлення факту збройної агресії РФ в Криму і на сході України відмовив правозахисникам в задоволенні їхнього позову, відхиливши 8 клопотань заявника.

Про це повідомляє портал Відкритий суд .

Ініціатор позову, правозахисник Станіслав Батрин заявив, що не має наміру здаватися і подасть касаційну скаргу, зазначивши, що суд допустив “ряд процесуальних порушень”.

У той же час, Батрин (позивач) вважає, “є і позитивні новини”.

Поки кінець цитати. Зараз буде просто прикол. Всім відомо як бандери в будь-який зРаді примудряються знайти перемоху. В даному випадку, просто мегаржачний приклад. Що позитивного для кастрюлеголових може бути в рішенні їх же рідного Суду проти їх їх улюбленого твердження про вторгнення російських бурят?
Продовжую цитувати:

“В черговий раз було спростовано твердження скептиків про те, що заява громадянина України про встановлення факту збройної агресії РФ проти України не підлягає розгляду в суді і про те, що суд апріорі не може розглянути справу, оскільки має місце питання міжнародного публічного порядку … “, – заявляє правозахисник.

Сто чукотських мудреців позаздрять бандерівським розуму! Перемоха полягає в тому що в суді можна лише розглядати подібні заяви. Це все одно що вважати перемохой те, що в Євросоюзі можна попросити денех в долх, денех не дадуть, але попросити дозволять, і це перемоха! Каструлях слава!

Нагадаємо, в травні 2016 року суд вже відмовлявся визнавати факт агресії Російської Федерації проти України.

http://korrespondent.net/ukraine/3741870-apelliatsyonnyi-sud-ne-pryznal-ahressyui-rossyy

Саме рішення суду по цій справі викладено на бандеросайте “Відкритої суд” тут

http://open-court.org/news/12539/

Визнати агресію РФ вна Україні вимагав не аби хто, а кращий юрист України Батрин Станіслав Віталійович! Він обурений і пише на своєму юридичному сайті пояснення причин зради.

Складно повірити, але, за його словами, на суд відмовився з’явитися з доказами глава МВС бандероукропіі Арсен Аваков.Також МВС не побажало надати докази суду тому, що докази секретні, а суд їх виставить на якийсь сайт. Але, суд не збирався нічого виставляти на сайт. Це відмовка. Швидше за все докази не секретні, а дебільні, які можна показувати кастрюлеголовим скаукунам, але, соромно показувати в суді. Повідомлення з соцмереж, швидше за все.

Ось окремі цитати з його негодування на укромове:
06.09.201670403
МВС Надал суду 2 Офіційні ВІДПОВІДІ про неможлівість виконан вимог суду з Огляду наВІДСУТНІСТЬ відповідального працівника на робочому місці.  …
З Огляду на ті, что МВС отказался Виконувати вимоги суду и надаваті докази збройної агресії РФ через ВІДСУТНІСТЬ уповноваженої особи на робочому місці (водночас Розмістив офіційне ПОВІДОМЛЕННЯ про наявність таких доказів ), – заявлено клопотання про виклик та допит як Свідка А. Авакова …
Так, з двох Відповідей МВС на вимоги суду, вбачається маніпулювання Вимоги:
вместо доказів агресії, в МВС дозволили Собі Зазначити про неможлівість Надання “підстав для размещения такой информации на сайті”. Звісно, ми НЕ запитувана у МВС про Підстави для размещения информации на сайті,

Ще один прикол – цей вкрай бандернутий заявник назвав доказом агресії РФ … присутність Російського флоту в Севастополі з 1997 року !!! Суд такий довід відхилив, визнавши цього дивака божевільним:

8. Клопотання про долученості доказів
Вже во время РОЗГЛЯДУ справи в суді апеляційної інстанції заявник довідався (ВСТАНОВИВ), что починаючі з 1997 року РФ вчинялися ряд Дій, Які ма ють ознака збройної агресії. Так, за период базування в Україні Чорноморського Флоту, Росія без Узгодження з Україною ввозила на теріторію держави техніку, Озброєння, Неодноразово порушувала сам договір через Дії своих Військових. Відповідно до Закону України “Про оборону України”, чітко ідентіфікується, что Такі Дії є актами агресії. Водночас, з 1 997 року Такі Дії НЕ визначавши агресією, факт агресії РФ не встановлювався. Цім самим, Вказаною может означать, что чінне законодавство НЕ дает підстав для висновка, что Одне з Вказаним діянь чи їх система автоматично трактуються як акт агресії. Необходимо додатково встановлюваті факт агресії на підставі доказів. І це можливо в судновому порядку у разі, если органи государственной власти займають две взаємовіключні позіції.
 
Нагадаємо, что доля у даній делу пріймають: заявник Батрин Станіслав Віталійович, Служба безпеки України, Міністерство оборони України, Міністерство закордоних справ України, Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Антітерорістічній центр при СБУ, Посольство Російської Федерации в Україні, Президент України в особі адміністрації Президента.
За то у мене є супер пупер круті докази від російської кастрюлеголовой правозахисниці Олени Васильєвої. Путіну не увертеться! Це її найголовніший фільм, про який мало хто знає. Фільм довгий, але я зробив коротку версія цього фільму, де зібрано тільки те, що стосується присутності Російської армії в Україні, де показані описати російські окупанти якути, башкири, мордва:

Справа в тому, що, побачивши цей фільм, ізраїльтяни не пустили її до Ізраїлю прийнявши за божевільну, протримали її в своєму аеропорту і відправили найближчим зворотним рейсом назад лікуватися. Про це цікаві подробиці тут:
автор Лев Худий
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s