Акція “Мовний кордон”

Фото Сергея Сарычева.
Сергей Сарычев в МЫ – БАНДЕРОВЦЫ!

Ну от, що мої дорогенькі одногрупники!
Толерантність до російськомовного населення та терпимість до російськомовного інформаційного простору в нас,* в Україні та в т.ч. в нашій спільноті, призводить до того, що той самий російськомовний простір вже заповнює собою все навкруги. Немає меж потокові російськомовних дописів, новин та інших речей… Суть їх може бути начебто, цілком про-українською, хоча, часто і суперечливою. Однак!
Вже не раз спостерігав ситуацію, коли на допис із закликом захищати українську мову, знаходиться досить багато користувачів, які істерично і навіть агресивно з цим сперечаються. Складається враження, що ми дискутуємо не в українських патріотичних спільнотах, а в російських ватних групах. Це ганебно!
* Ганебно під час війни з Росією, ще комусь доводити важливість саме україномовного простору!
Ганебно читати та слухати новини про Україну, про її боротьбу з російською агресією… російською мовою!
* Ганебно чути, що мова немає ніякого значення для країни, яка поклала стільки жертв за свою незалежність і за саму свободу розмовляти українською мовою!
* Ганебно шукати виправдання своїй російськомовності у радянському минулому та відповідній освіті, звичках, зручності, бізнесовій доцільності, близькому оточенні та ще десяткам інших відмазок!
* Ганебно не розуміти значення та впливу мовного продукту на суспільство та окремого українця, на формування його свідомості, родової пам’яті, способу та принципам життя, бачення майбутнього…
* Ганебно не усвідомлювати загрози для існування самої нації та незалежності країни, яку несе масове та постійне вживання чужої мови!
* Ганебно так себе не поважати! Адже хіба можна мати повагу до того, хто нехтує і зневажає: власну мову, власний народ, власну країну, власний рід, власну історію, власну культуру…
* Ганебно в самій Україні закликати до рятування української мови!
Передбачаю купу нарікань і виправдань щодо російськомовних патріотів, права меншин та решти всього… Так, багато хто з нас вийшли з російськомовного середовища. Багато хто раніше навіть не замислювався над мовними проблемами та їх значенням. Так, важко починати з себе, коли навколо чуєш більше російсько. Так, хтось віддав своє життя за Україну раніше, ніж усвідомив себе українцем… А що заважає тобі? Може все ж таки настав той час, коли далі вже не можна відкладати? Чи й далі будемо дозволяти російським мовним, інформаційним, культурним черв’якам виїдати наш мозок і нищити нашу власну самоідентичність?
Стосовно прав меншин. То я хочу спитати. Вас знищували так, як українців? Вашу мову протягом століть нищили: масовими вбивствами та виселенням, голодоморами, розстрілами, таборами, заборонами, русифікацією, зневагою та презирством, брехнею та підступом..? Якщо так, то ви зрозумієте, що проблема не в забороні вашої мови, а в рятуванні української. Якщо ні, то закрийте свої російськомовні пельки і не заважайте українцям будувати власну незалежну, і в мовному сенсі, країну!!
Тому не матиму наміру ще комусь щось доводити! А віднині в спільноті запроваджується:
– Затвердження дописів, повідомлень та новин лише українською мовою;
– Хочете дописувати в групу – шукайте україномовні джерела або пишіть самі;
– Виключення можуть бути лише у випадках, коли адмін вирішує, що повідомлення є най надважливим, коли перепост є з іншомовного джерела, якому немає україномовної версії (пряма мова, відео, офіційні іноземні сайти);
– Додатково. Забороняється розміщення інформації про Росію, якщо те не стосується України безпосередньо! Віднині ніяких картинок і відео з п’яними, хворими на голову і неадекватними росіянами, з картинами їх дурного життя і жахливого становища. Ніяких фото-відео Путіна, Жиріка, ДержДури, Кісєльова, Солов’ьова, Кабаєвої, Кіркорова разом з Лорак та іншим бомондом в якому б смішному чи дурному вигляді ті не були… Ніяких новин про занепад Росії, падіння рубля, кризу російської економіки та крах армії, про жахи і дурість російських реалій, про тупість та жадібність російських політиків і чиновників… Нам не цікава Росія! Наша група не про Росію! Для цієї маячні є спеціальні групи…
Ми ж маємо бути вільними від цього бруду і думати лише про власне життя, про власну країну та її майбутнє! Дописи та новини з інформацією про Росію утримують нас в полі Росії, в залежності від неї, від ганебного спільного минулого… Ми маємо досягти повного свідомого розриву із всім російським. І в цьому допоможе МОВНИЙ КОРДОН!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s