З 2017 року в Україні почнуть розстрілювати корупціонерів тисячами, як у Китаї.

 

maidan_ua

Корупція – це війна. Реформи – це будівництво. Якщо ваше місто руйнує ворожа артилерія та авіація, то чи має взагалі сенс починати будівництво багатоповерхового будинку?

Корупція – це ракова пухлина в організмі країни. Реформи – це вітаміни. Люди їдять вітамінчики для того, щоб зубки були міцними та волосся густим, щоб шкіра була здоровою та зір хорошим. Але якщо у вас виявили рак, то станете ви лікувати рак вітамінами? Не має ніякого сенсу реформувати країну, якщо її влада корумпована.

У Китаї в період з 2000 по 2009 роки до смертної кари було засуджено близько 10 тисяч корумпованих чиновників і сьогодні Китай є однією з найбагатших країн світу. Ви колись замислювалися про те, що на планеті не існує успішних держав, чий уряд корумпований? Подивіться на будь-яку багату країну світу і ви побачите там практично нульовий рівень корупції. Подивіться на бідні країни і побачите, що там рівень корупції зашкалює.

Згідно з рейтингом міжнародної організації по боротьбі з корупцією “Transparency International” у 2016 році Україна вийшла на перше місце (!!!) у рейтингу найбільш корумпованих країн Європи.

Ви питаєте: коли українці почнуть жити як європейці? Відповідаємо: українці почнуть жити як європейці тільки тоді, коли наш рівень корупції впаде до середньоєвропейського, а до тих пір, поки рівень корупції у нас, як в Африці, то і жити ми будемо як африканці. Рівень корупції в країні впливає на рівень життя населення.

Корупціонери бояться за свою шкуру і кажуть вам: не виходьте на Майдан, бо Путін нападе. А ми їм відповідаємо: ну так перестаньте красти наші гроші і ми не вийдемо на Майдан. Але корупціонерам не подобаються такі умови.

21-го листопада о 19:00 виходимо на Майдан. Якщо нас там буде стояти не менше 50 тисяч, то в Україні почнеться відстріл корупціонерів за прикладом Китаю. Ви хочете цього? Так чи нi?!!! Тоді тисніть по кнопках соціальних мереж!

Підписуйтесь на “Українську Революцію”, щоб стежити за розвитком подій – https://www.facebook.com/RevolutionUA

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s