Плач по безвізу

Знову не дали безвізу… Знову «не пускають у Європу»? Знову українці не мають змоги економити на візах. А чи до віз чи до безвізу більшості з нас? Ви над цим задумувалися? Майже  80%  простих українських жебраків, що підсіли на субсидію не до подорожей Європою. Про це хтось згадав? За цінами ми й так уже у Європі, а за зарплатами нам слід ще позмагатися з Африкою. Там тепліше і дешевше.   А пускають нас до Африки?  Пускають , але майже і не пускають…Туніс, Свазіленд, Намібія і все. Далі в Африці українцям теж немає безвізового режиму.

Всього у світі лише приблизно 40 країн гостинно відчиняють двері перед українцями, і серед них Росія, з якою ми фактично у стані війни. А ви ще дістаньтеся до тих інших «відчинених»  дверей, адже вони в Чилі, Аргентині, Нікарагуа, Бразилії, Панамі, Еквадорі і навіть в Самоа і Островах Кука.

На згаданих Островах Кука люди живуть краще і багатше не лише через теплий клімат. Рівень реального ВВП на душу населення в Україні поступається рівневі на тих островах. То чого туди їхати та ятрити душу?

Безвіз в Україні не для пересічних українців, а лише для тих то зміг трохи заробити, або вдало накрав. Така вона гірка правда без перцю. То чого плакати за тим безвіком? Перетерпимо, як і нові ціни та тарифи, і не підемо на ту Європу, що зажралася,  війною. Нехай живуть, як знають, а нам своє терпіть. А за візи платять 10% відносно багатих і багатих українців. То ж гроші Європа трясе лише з 4-5 мільйонів наших співгромадян, а ті що жебракують від цього ніяк не потерпають і сидять мовчки, як і у випадку з грабіжницькими цінами та тарифами.

Плач по безвізу

Читать полностью: http://h.ua/story/434058/#ixzz4R0t8eeJR

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s