Україна розірвала з РФ дві угоди в інформаційній сфері

Україна розірвала з РФ дві угоди в інформаційній сфері

Кабінет міністрів України у середу, 30 листопада, ухвалив рішення розірвати з урядом Росії угоду у сфері інформації та угоду про співпрацю в області телебачення та радіомовлення. 

Новину повідомляє «Преса України».

Проекти відповідних постанов на засіданні Кабміну представив міністр інформаційної політики Юрій Стець. Після цього документи були ухвалені. «Є пропозиція підтримати, рішення прийнято», – сказав глава уряду Володимир Гройсман.

Відзначимо, що угода між урядами РФ та України у сфері інформації діяла з 1998 року та була спрямована на «широкий та вільний обмін інформацією, у тому числі між інформаційними службами, аудіовізуальними, друкованими та іншими засобами масової інформації». Угода про співпрацю у сфері ТБ та радіомовлення, що діяла з 2000 року, повинна була сприяти створенню умов для трансляції російських передач на території України та навпаки – українських на території РФ.

Нагадаємо, минулого тижня Державне агентство України з питань кіно заборонило трансляцію семи російських телевізійних серіалів, які були створені або продемонстровані після 1 січня 2014 року.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s