ХОТІЛИ ЯК КРАЩЕ, А ВИЙШЛО: МІСЬКА ВЛАДА ШТРАФУЄ ЗА КОРИСНІ ІНІЦІАТИВИ

 

14813489_969859033142675_159247957_n

Нещодавно, у Кропивницькому, викликав справжній фурор сучасний проект озеленення біля готелю «Київ». Роботи по встановленню «оазису серед бетону» почалися ще в вересні, а анонсоване відкриття планувалось на весну 2017 року. Проект передбачає влаштування на громадській зупинці транспортного сполучення – місце для відпочинку у зеленій зоні.Там мають знаходитись лавки для сидіння, кашпо для дерев та охолодження літнього майданчика спеціальним «туманом». Концепцією задуму є надати мешканцям кропивницького можливість гуляючи містом, чекаючи маршрутку чи тролейбус – перепочити і помилуватись гарними деревами довкола. А у літню пору – не тільки сховатись у тінь від дерев, а й освіжитись від  туманного зрошення.

На усучаснення та покращення центральної частини міста, кошти з міського бюджету не виділялися. Проект громадського активіста та молодої дизайнерки фінансувався депутатом міської ради Рафаелем Санасаряном.

Впродовж трьох місяців, кропивничани успішно користувались вже встановленими лавочками для відпочинку. Така локація пілотного проекту дуже подобалась містянам, бо була багатофункціональною та комфортною.

Працівники спеціальної інспекції були єдиними, хто не відійшов від «совкового» вигляду міста, адже саме вони обурилися цьому проекту. Та протокольно попередили інвестора, щоб той прибрав лавки через те, що встановив їх без документів, які б надали йому на це дозвіл. На це одразу ж відреагував Рафаель Санасарян та подав усі необхідні папери для цього. Та не дочекавшись висновку комісії з питань розміщення реклами, комісія міської ради з адміністративних порушень наклала на нього штраф у розмірі 1700 гривень. Варто зазначити, що це є максимальним штрафом для суб’єктів господарювання. Проте, чому так чиновники реагують на безкорисну справу, нікому невідомо.

У місті дуже багато об’єктів, які без дозволу стоять, наприклад МАФи, реклама кав’ярень, аптек та магазинів, клінбокси, які не прикрашають місто, а, навпаки, захаращують його. І при цьому жодних штрафів вони не отримують.

Але, все таки, покладаємо надію, що влада буде діяти на благо містян та  для розвитку Кропивницького, а не навпаки, протидіяти цьому ж розвитку та прикрашенню міста

http://mandarin-news.kr.ua/xotili-yak-krashhe-vijshlo-miska-vlada-shtrafuye-za-korisni-iniciativi/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s