Господар Кремля готує в президенти України Тимошенко та Савченко

Юлія Тимошенко відмежовується від дій #1 у виборчому списку ВО “Батьківщина” Надії Савченко, яка самовільно розпочала перемовини з ватажками так званих ЛНР та ДНР.

Зокрема, пожурила Савченко за такий крок. Але я не вірю у щирість Юлії Тимошенко, адже вона навіть не розглядає питання щодо виключення Савченко з фракції ВО “Батьківщина” в парламенті.

Схоже, дві московські зозулі Тимошенко та Савченко ломають перед нами комедію, а самі здають українські національні інтереси в догоду господарю Кремля.

Чи не так?

…………..

Я не виключаю, що незабаром народному депутату від ВО “Батьківщина” Надії Савченко “вдасться” звільнити всіх або більшу частину наших українських полонених. Вірніше бойовики ЛНР і ДНР звільнять наших полонених за вказівкою з Кремля, щоб підняти авторитет московської зозулі Савченко в українському суспільстві.

Господар Кремля готує в президенти України московських зозуль Юлію Тимошенко та Надію Савченко. Перед нами ці путінські шістки ломають комедію, розповідаючи казки про неузгодженість дій Савченко, а насправді завойовують Україну з середини і при цьому спекулюючи на святому – звільнені наших заручників.

http://blogs.informator.news/hospodar-kremlya-hotuje-v-prezydenty-ukrajiny-tymoshenko-ta-savchenko/

Advertisements