Добровольці пишуть листа Президенту

 

Від імені добровольців, що захищають територіальну цілісність України з перших днів війни і підписали контракт «до закінчення особливого періоду», колишній мер міста Олександрівськ на Луганщині, боєць батальйону “Айдар” Микола Греков написав листа Президенту України.

Президенту України
Порошенку П.О.

Вельмишановний Петре Олексійовичу!

Звертаємося до Вас з приводу законопроекту № 5337, який стосується добровольців, що захищають територіальну цілісність України з перших днів війни і підписали контракт «до закінчення особливого періоду».
27 вересня цього року попереднiй законопроект Вами було відхилено з огляду на необхідність забезпечення оборони Держави.
Проголосувавши в новій редакції законопроект № 5337 та врахувавши Ваші зауваження, а також побажання Міністрерства оборони України, 6 грудня, в День збройних сил України, Верховна Рада України зробила подорунок українським воїнам.
З огляду на вказане уклінно просимо Вас зробити новорічний подарунок військовослужбовцям-контрактникам та до настання Нового року урочисто пидписати вказаний законопроект, щоб захисники Вітчизни могли повернуться до мирного життя.
Відповідально повідомляємо Вам, що у випадку нагальної потреби ми всі знову будемо готові взяти в руки зброю та стати на захист своєї рідної землі.

М. Греков

Також прошу пiдтримати мою пропозицiю iнших колег.

Офiцiйний лист вiдправлено до АПУ.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s