Піна від совка, локшина від батьків, і бруд у підсумку

  Мене дивують думки (якщо це марення можна назвати думками) окремих людей мого покоління і, особливо, молодих. Ми пережили складні етапи комуністичної ідеології і пропаганди з дитячого віку. Буквар, з якого я починав пізнавати грамоту, відкривався портретом Сталіна і віршів про нього, учителька інакше як “дорогий і великий вождь усіх народів” його не називала. Директор школи – учорашній фронтовик, який читав у нас історію, розповідав, як він з вигуком “За Родину, за Сталіна” кинувся в атаку під Будапештом і повів за собою бійців. Мені, як відміннику і учаснику шкільної художньої самодіяльності, надавалася велика честь відкривати концерт на день народження живого ще тоді вождя віршем про нього. Пізніше три роки служби в армії мене змушували вивчати вже антикультівський посібник з історії КПРС з портретом і промовами “дорогого Микити Сергійовича Хрущова”, потім ще “дорожчого” генерального секретаря ЦК КПРС, Голови Президії Верховної Ради. Маршала Брежнєва, в університетських екзаменаційних білетах істфака третім питанні була обов’язковою робота Леніна. Не я один такий був – три покоління моїх ровесників курилося у цьому комуністичному чаді.

У мене, моїх друзів, приятелів вистачило розуму і, без перебільшення, волі і сили, здолати сатанинське зомбування, взяти посильну участь у розбудові незалежності, створенні нової ідеології, зразки якої не так легко знайти у фондах сховищ колишнього СРСР. Я задоволений, що сприйняв складний процес очищення – важко було усвідомити, що все зло йде від КРЕМЛІВСЬКОЇ імперської пропаганди і агресії. А які ж у багатьох з нас родинні і дружні зв’язки і досі існували (й існують) з народом, якого ми вважали братнім? Та ми все перебороли, бо у нас проснулися приспані ворогами УКРАЇНСЬКІ гени. Тому боляче мені, коли деякі наші внуки (хай їх меншість, але є), не вивчивши справжніх історичних документів, не прочитавши жодної книжки української класики або історії,публічно проявляють своє невігластво, при цьому ображають, принижують нас,називають комуняками, совками, ліплять ярлики, не шануючи ні віку, ні знань людей старшого покоління. Чиї гени проснулися у них?

Переконаний – тих, хто закладав у наші голови ленінізм – сталінізм, розкуркулювали і “стукали”, чиї діди-батьки висилали наших дідів і батьків до катівень НКВС за наказом московських і місцевих комісарів. Тепер цю ганебну роль виконують священники московського патріахату, зомбований ними “руський мір” Я не згоден, шановна Світлано Василівно, що вони не можуть “подолати радянські стереотипи”. Вони НЕ ХОЧУТЬ їх долати. Звідки ті стереотипи у 25-45-річних ботів Кристин, Ксюш, Жеків,Сань-Вань, які тільки й чекають моменту, щоб вилити на нас хоча б на ФБ замовні помиї. Вони вже почали погрожувати, слухаючи наставників. При цьому бояться називати свої прізвища. Сексотівські традиції передалися. Гени, Світлано, гени…Яблуко від яблуні…Давно пора називати речі своїми іменами. Свобода слова,  демократія повинні стосуватися усіх.Таємниці історії треба оприлюднювати.

Юрій Матівос

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s