Хто з ким і за що бореться?

“Порошенко, наскільки мені відомо, наполегливо старався виконати обіцяне і продати цю фабрику. Путін блокував ці зусилля – від прямої заборони потенційним покупцям купувати до арешту фабрики, що унеможливило продаж взагалі. Для чого він це робив? Та для того, щоби використовувати цю історію для підриву внутрішньополітичних позицій Порошенка. Опоненти Президента, вони ж не пальцем роблені, прекрасно розуміли суть питання і логіку дій Путіна, але не гребували приймати від нього пас. У нас з Путіним бореться лише Порошенко, решта політиків – борються з Порошенком.
Рішення закрити фабрику – доволі сильний хід. Мінус його в тому, що, як я розумію, майновий комплекс задарма дістанеться Путіну. Ну і хай ним удавиться!”

Довкола цієї фабрики скільки списів зламано, але чому ніхто за весь цей час і словом не обмовився про Севморзавод, націоналізований окупантом у Криму? Тому що на окупованій території? Так у можливостях управління обидва об’єкти контролювалися персонально путіном, а не Порошенком, але всіх собак наша місцева наволоч навішувала на Порошенка,а не на путіна. Тепер з цього є певне користь – у ставленні до цих об’єктів промалювалася таки агентура впливу кремля.@

Володимир Цибулько в мережі Фейсбук

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s