У Кропивницькому за подарованні ляльки депутати пишуть заяви до поліції

У Кропивницькому за подарованні ляльки депутати пишуть заяви до поліції

  За подаровані ляльки депутат “Опозиційного блоку” Анна Ніжнікова та голова фракції БПП “Солідарність” Ігор Волков подали заяву до поліції на громадського активіста Ігоря Козуба.
Про це активіст повідомляє на своїй сторінці Facebook.
“Завтра іду в поліцію! Поліцаї приперлися у п’ятницю ввечері, але мене не було дома, потім запросили вже в понеділок! Виявляється на мене накатали скаргу депутати-ватники Нужнікова, Волков і.т.д. З’ясувалося, що вони розцінюють вручення кукол і грамот, як погрози і перешкоджання їх роботі ! Як трудиться Волков і виділяє сам собі на баню і ТТВ наші гроші ми всі бачили, на жаль, СБУ в цьому злочину “не побачилило”, – пише активіст.
Як повідомив громадський діяч кореспонденту “Трибуни”: “Справа закінчиться нічим, оскільки немає складу злочину. Вони намагаються мене підтягти до того, що я їм заважаю працювати. Ми кажемо: “Волков, ти вкрав гроші на баню”. Волкову це не подобається. Кажемо: “Волков, ти вкрав гроші на TTV. Йому це не подобається. І ми не кажемо ще про розпиляні мільйони”.
  А що казати ще про “супер-опитування”, до якого причетна братва з пятої колони? Сотні тисяч гривень з міського бюджету пішли лише “своїм пацанам”. Тож ображатися на вручення ляльок з грамотами для такого контингенту виявляється ніяким не збоченням, а нібито образою їх особистостей. Як все відносно… Гадити Україні, на їх думку нормально, а отримувати  “відзнаки у відповідь” шалена образа до заяви у поліцію.  і чим це не стан внутрішньої окупації?
 Подаровані  міським депутатам ляльки-мотанки  та грамоти були відзнакою аптипремії “Ватник року”.Попереднього року, коли ватникам видавали по мотку аптечної вати все було спокійніше. Мабуть ляльки дуже заділи п’яту колону українськими  кольорами стрічок.
Вата в Кропивницькому загралася і вкрай знахабніла, косить під дітлашню і бігає до поліції. Чи поведеться поліція і чи підтримає їх своєю участю в цій антиукраїнській грі? Здається ніби обжалена “лялькамимотанками “кропивницька вата” сприйняла їх за ретульні ляльки вуду на напівдикій Ямайці.

Читать полностью: http://h.ua/add.php#ixzz4WqQtJz98

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s