В Росії заявили про відкриті територіальні претензії до України

Картинки по запросу шперов павел валентинович

Кремль має повернути під свій контроль «кордони російської держави», до яких повинні увійти території України та Казахстану. Як повідомляє replyua.net, з такою заявою під час проведення круглого столу за участю членів нижньої палати парламенту РФ виступив так званий депутат Держдуми від Криму Павло Шперов.

Він зазначив, що Росія є великою країною, тому влада повинна ставати на захист її інтересів всілякими можливими засобами. «У нас вистачить сил, потрібно займатися активною пропагандою, тому що ще не все втрачено в країнах близького зарубіжжя», – сказав нелегітимний депутат.

Шперов додав: «Наприклад, коли ми називаємо наших співвітчизників в Казахстані діаспорою, то мова йде про наші землі, які від Росії тимчасово від’єдналися. Проте кордони не можуть бути вічними, і ми вже найближчим часом відновимо кордони російської держави». Крім того, політик вважає неприйнятним називати «діаспорою» росіян, котрі проживають в близькому зарубіжжі, тому що «таким чином вони стають відрізаними від Росії та прирівнюються до співвітчизників в Австралії». Павло Шеперов переконаний, що влада РФ повинна активізувати дії, щоб повернути «Новоросію та Малоросію», назвавши ці землі «винятково російськими».

Advertisements

One thought on “В Росії заявили про відкриті територіальні претензії до України

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s